Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Butatelefon vs okostelefon?

Butatelefon vs okostelefon?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, milyen van és mire használjátok? Nagyon érdekel, hogy mekkora létjogosultsága van egy okostelefonnak manapság, mennyire szükséges?

2015. jan. 31. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Lumia 930 am van. Net, fotó telefonálás sms gps és mivel wpre programozok így programozásra is használom.
2015. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem lehet komoly kérdés. Okostelefon nem csak egy ideiglenes mánia, mint pl. a 3D, ennek létjogosultsága van és nem csak parasztvakítás.
2015. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nokia2760 van és arra használom amire egy telefont kell és 8éves és még 8évig nem cserélem le, ezek az okosszar telefonok nem tudnak érdekelni, még a nevük is irritál!!
2015. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%
Nem is kérdés, hogy okostelefonok. Én elég sok mindenre használom. Nekem egy Concorde Smartphone 5700-am van. Igen, kínai gyártmány, de tapasztalataim szerint megbízható, és kizárólagosan magyar cég forgalmazza, úgyhogy a kifizetett forintok jelentős része legalább az országhatáron belül marad. A kamerája nem a legjobb, de tudomásul kell venni, hogy az okostelefon elsődlegesen telefon, nem pedig fényképezőgép, leszámítva a felsőkategóriás modelleket. Manapság a rengeteg app-al a lehetőségek szinte végtelenek. Én használom a telefonomat még zenehallgatásra, futásra, biciklizésre (megtett távolság mérése, elégetett kalória számolása, stb), a reggeli kávém elengedhetetlen kísérőjeként rajta olvasok híreket. De ezen kívül rengeteg olyan dolog van, amire használhatók. Pl a közelmúltban kifejlesztettek egy okoszárat, aminek meg tudod adni, hogy kit engedjen be a lakásba, és vagy telefonszám, vagy nem is tudom mi alapján felismeri a készüléket bluetooth-on keresztül, meg ilyenek. Na de nem akarok regényt írni, szerintem a "butatelefonok" kora lejárt, leszámítva a nagymamát, aki csak a hagyományos gombos készülékkel boldogul.
2015. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18/f.

samsung galaxy express.

használtan vettem ismerőstől. semmi baja. zavar hogy nem frissítik és leragadt 4.1.2-es androidnál. a kamerájával nem vagyok megelégedve. egyébként a többi funkciója nekem jó. gyors és szinte egyből történik rajta minden. rengeted mindenre használom. közösségi oldalakat látogatok, erre kelek reggel, ha megyek valahova zenét hallgatok, számológép, telefonálás, videók. és sokat fényképezek. de a közeljövőben le akarom cserélni.

telefon nélkül nem tudnék meglenni.

2015. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az okostelefon nem telefon, hanem egy számítógép, amivel mellesleg telefonálni is lehet.


Akinek nincs szüksége arra, hogy mindig legyen a zsebében egy hordozható számítógép, az vegyen butatelefont. A legtöbben azért szerintem ki tudják használni az okosat, mivel kb. ugyanannyi dologra használható, mint egy asztali számítógép, ami meg ugye szintén nem a leghaszontalanabb dolgok közt van a világon.

2015. jún. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Buta. Telefonálni azzal is lehet, a vonaton meg inkább olvasok.
2016. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!