Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó, de mégis olcsóbb okos...

Jó, de mégis olcsóbb okos telefonok?

Figyelt kérdés
Az elvárásom igazából az lenne,hogy 50ezer alatt legyen,legyen előlapi kamerája és ne fagyon be minden facebookos poszt elolvasása közben.Nem muszály,hogy márkás legyen,köszi a válaszokat!
2015. febr. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia lumia 735 nagyon jó és 55 ezer
2015. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha zavar a nano sim akkor 730 mert ugyan az mint a 735 csak dual simes
2015. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És azt hiszem ki fog majd még jönni rá a Windows Phone 10
2015. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sony Xperia S, esetleg iPhone 4/4s, Samsung Galaxy S2/S3
2015. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Xperia S-et és egyéb ilyeneket ne vegyél!

Tapasztalatom van velük, befagynak, belassulnak!

Olcsóbb telefonként Lumiákat kell venni! Elérhető áron remekül optimalizált készülékekről van szó. Soha nem tapasztaltam náluk fagyást, lassulást pedig használom őket egy ideje. Lumia 630/635höz akár 40ezer alatt is hozzá tudsz jutni. Most egy Lumia 735-öt használok, bátran ajánlom azt is, bár az egy kicsit drágább.

2015. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jiayu g2f -em van, 36ért vettem még nyáron (kínából rendelve biztos olcsóbb) . A kamera nem nagy szám, a hardver se egetrengető dolog, de szépen működik, nem panaszkodom a sebességére, nem fagyott még le egyszer se, nekem bevált.
2015. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lumia 535 is ajánlom nekem is az van és meg vagyok elégedve. Még egyszer sem fagyott meg, amúgy meg csak 40k és a wp10 is tuti ki jön rá.
2015. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!