Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az összes fénykép fénykép...

Az összes fénykép fénykép eltünt a telefonomról (LG G2), miért történhetett ez, megmenthetők valahogy a fotók?

Figyelt kérdés
250 db családi fényképrõl van szó, úgyhogy segítsetek légyszi!!!😱😱😱

2015. febr. 1. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben?
2015. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma, töltés után bekapcsoltam a telót, bementem a galériába és ez fogadott:"nem található fájl".

Az még esetleg fontos lehet, hogy elõtte napokig kiírta, h "kevés a hely" az értesítésekbe, de nagyon nem törõdtem vele továbbra is töltöttem le app-okat (pl.Uber) lehet h ez hiba volt??

Plusz mèg utána jött egy értesítés h 80 képet sikerült feltölteni a Dropboxba 146-ot pedig nem. Pedig én nem csináltam semmit...

Köszi elõre is ha tudsz segíteni!😊

2015. febr. 1. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg 86 fényképed a dropbox-on fent van, a többi nem tudom hova tünt. Nem törölted véletlenűl az adatokat a gallériában?
2015. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
+ a telefonba nincs SD kártya, úgyhogy biztos nem azzal vsn gond.
2015. febr. 1. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
80*
2015. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz látatlanban megmondani.
2015. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tuti h nem én töröltem, pont ezért idegesít...

Sztem amúgy az is lehet h az egyik app "csinált helyet magának" ilyenrõl már többször hallottam csak az a baj h az enyém elvileg egy csúcs teló, nem kéne ilyeneket csinálnia...😡

2015. febr. 1. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért milyen telód van. Amúgy ha egyszerre több alkalmazás akar írni a sd kártyára akkor sajnos ez van. a lost.dir-be szokott a maradványok lenni.

Ugye a gépről való lehúzás előtt leválasztod az eszközt?

Ebből most tanulsz, a telefon nem feltétlen jó személyes adatok tárolására.

Na, jöhet a negatív értékelés XD

2015. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!