Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire hitvány az...

Tényleg ennyire hitvány az Iphone?

Figyelt kérdés
Cimborám 4-es Iphoneja most lett volna 2 éves nem soká, 1 év garancia volt rá, kifolyt belőle az aksi sav és tönkre tette az egész készüléket.
2015. febr. 2. 13:03
 1/8 Wadmalac ***** válasza:
Én sem vagyok nagy barátja az almás telóknak, de ez alapján nem lehet őket leszólni. Ilyen baleset bármilyen gyártmányú telefon akkujával megeshet.
2015. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs hitvány márka, csak egyedi hibás.

Nem volt előjele a hibás akksinak? Gondolt egyet, és töltés közben felrobbant?

2015. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Egyébként a TELJESEN üresre sütött Li-ion akku például pont így is tud meghalni. Vagy eldurran, vagy ki is gyullad.

Ha valami zárlat (külső ok, gyári hiba miatt) nullára merül, akkor csúnya halála van.

2015. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:

A teljesen nullára kisütött akku, amiben nincs már energia, miért gyulladna ki?

Vagy amikor megpróbálod tölteni?

2015. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, amikor rádugod töltőre.


Egyébként én nem vagyok oda az iPhone-kért, nem is vennék soha, de egyébként nem rossz telefon. Bár magasan túl van árazva, és a tudása nem vetekszik egy vele azonos árban lévő androidossal. Ez amit írtál egyébként gyári hiba, bármilyen készülékkel előfordulhat, emiatt nem kell elítélni.

2015. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa ez számomra, mert nekem a 2009-es buta telefonom még mindig jól működik. A legelső telefonomat édesanyám használta. Valamikor a 2000-es évek első felébe lett véve. 1-2 éve lett nyugdíjazva, bár hadi lábon áll kicsit, de még mindig működnek a funkciói. Egyik se volt luxus kategóriás a maga korába. Egy ilyen Iphone-ért az ember meg kifizet akár több száz ezret, és két év múlva elfingja magát?
2015. febr. 2. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordul
2015. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

"gy ilyen Iphone-ért az ember meg kifizet akár több száz ezret, és két év múlva elfingja magát?"


Pontosan! Jó reggelt kívánok!

A királyság sosem volt olcsó...

2015. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!