Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon garanciáját nem...

Okostelefon garanciáját nem tudom érvényesíteni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vettem egy telefont a Mobilbirodalom.hu webshopról. Ez akkor még a Viva Marina Kft. tulajdonában volt és ettől a cégtől kaptam 2 éves garanciát a készülékre. Azonban a webshop tulaja megváltozott és a Jótállási jegyen feltüntetett elérhetőségeken valamint semmilyen módon nem tudom elérni a céget. Mi a teendő? A garancia napokon belül lejár.
2015. febr. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szopó! Ezért nem kell kamu GSM-től külföldről lopott telefont venni 0-s ÁFA-val.
2015. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átvertek.
2015. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben konkretan a ceg akitol vetted mar nem letezik, akkor nem igazan van mit tegyel.
2015. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vert át senki, senkit(nagyon)


Ha a gyári dobozon nem volt ott a gyári nyomtatott szöveg, hogy a gyár két év garanciát vállal a készülékre bárhol a világon, akkor bizony az csak egy év a magyar törvények szerint. Azt bedig a bolt vállalja, mert vele állsz jogviszonyban.


Neke van olyan TV-m aminek a dobozára a Sony rányomtatta a három év garanciát...akkor az annyi..

és van olyan Sony okosom, aminek a dobozán rajtavan a két év gyári garancia..


akkor az két év, és a Sony szervíz javítja..

de a Sony az soha nem rohad le...


magyar cég nem ad két évet semmire...csak a törvényes egy évet számlával, vagy blokkal.

2015. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem gyárto válal 2 évet akkor bizony az csak 1 év és már rég nem garanciális .amugy milyen telefon ?
2015. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bolti gafancia semmit nem ér, ha még menne a cég akkor se jutnál semmire vele..
2015. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
HTC One X. Bolti jótállási jegy van 2 évre. A cég elvileg még él. (Viva Marina Kft.) A cég tulaja egy bizonyos Piros Győző. Annó kb egy éve egy kisebb hiba miatt még bszéltem is vele telefonon, de elálltam a dologtól mert nem zavart annyira. azóta azon a telefonon nem elérhető. Fogyasztóvédelemhez érdemes fordulni?
2015. febr. 18. 18:27
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Normális helyen, normális garanciát kapsz.
2015. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!