Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Amim van: Samsung Galaxy Ace. Amit szeretnék: Sony Xperia M2 Azért szeretnék váltani, mert torkig vagyok már, hogy 1 alkalmazás se fér rá az Acere, aksija is rossz már, pedig már cseréltem egyszer...Szeretném ha hozzá értő, vagy akinek Sonyja van mi a véleménye róla. Lényeg az lenne elsősorban, hogy viszonylag erős legyen az aksi ( normális napi használat, wifi ezek mellett kibírjon 2 napot , elférjen rajta több alkalmazás is, ja és ne legyen lassú.) Ugyhogy egyenlőre ebbe a Sony Xperia M2-be gondolkodtam, ami még úgy árba is belefér (max 50ezret adnék egy telóért, többet nem). Na várom a tanácsokat, véleményeket, tapasztalatokat :)
2015. febr. 19. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó telefon, nagy aksival, fér rá sok alkalmazás, hisz 8 gigás belső memóriája van (+microSD, bár arra alkalmazást nem nagyon fogsz tudni letölteni), elég gyors.


Bár ha 50k-t költenél rá max, akkor nemtom hogy jön szóba az M2, amikor 60k körül van legolcsóbban (olcsóbb helyeket felejtsd el).

2015. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az M2-t nezegeted, nezd meg meg a Moto G-t. Hasonlo telo, van amiben jobb, van amiben roszabb, de osszessegeben jobb telo es hasonlo arban van. Az elso generacio ki is jon 50-bol.
2015. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van! Sokkal jobb a Motorola Moto G(lehetőleg a 2.generációs)


És vigyázz! Mindjárt jön Zöld Manó (zűdtaknyos) aki majd megmondja nekünk a tutit, hogy csak Sony-t szabad venni!

Szánalmas! Ne is foglalkozz vele! Szegény elmebeteg!

2015. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!