Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m2 aqua.24 órája...

Sony xperia m2 aqua.24 órája se vettem, de már rossz?!

Figyelt kérdés
Na, tegnap vettem a telefont, azt mondták használjam míg jelzi, hogy tölteni nem kell, addig telepítettem programokat, játékokat. Este felraktam töltőre, reggel leveszem és a képernyő nem érzékel semmit csak az oldalán lévő gombokat. Szerviz?

2015. febr. 21. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2015. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clairvoyant ***** válasza:
Nem feltétlenül szervíz... 3 napon belül ha visszaviszed (gondolom szolgáltatónál vetted) kapsz egy másikat. Ezt meg majd beküldik hozzánk, és megnézzük, mi az istenért nem képes még csak 24 órát sem működni :P
2015. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
0%
Sony minőség.
2015. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Clarivoynat, te telefon szervizben dolgozol?
2015. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni, hogy jelezzen, bármikor töltőre lehet tenni. Aki a kikapcsolásig merülés elkerülésén kívül bármit mond az akkuk használatáról, annak ideje lenne megismerni az elektronkius eszközökben manapság használatos akkukat.
2015. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clairvoyant ***** válasza:
#4: igen, Sony szervizben.
2015. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a software részekhez is értesz? Pl.: függetlenítés?
2015. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!