Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetben fel lehet...

Ilyen esetben fel lehet mondani a hűséget?

Figyelt kérdés

T-fosnál vettem még nem egészen 1 éve mostani Galaxy Ace 3-amat, aminek a tegnapi nap folyamán sikeresen betörtem a kijelzőjét egy nem túl jól irányított dobással... Megnéztem, a garancia természetesen nem vonatkozik törött kijelzőre, készülékbiztosításom meg nyilván nem volt. Miért is lett volna... :'D A lényeg, hogy marha drága volna megcsináltatni, szóval újban gondolkodom. A feltöltősek nagyon drágák, részletre se lehet fizetni, szóval új havi díjasban gondolkodom, de amilyen szemét ez a társaság, 100%, hogy nem mondhatom föl, és köthetek újat... De azért megkérdezem. :D


Amúgy így néz ki a telóm:

[link]


2015. febr. 21. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Másrészt mi a szarért dobálod a mobilod? Főleg ha arra sincs pénzed hogy megcsináltasd...
2015. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert fosakszik a Samsung. Mikor ébrednek már rá az emberek hogy a Samsung fos telefonokat gyárt? Valószínűleg nem lehet lemondani
2015. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Mit mondott az orvos a samsung mániádra?
2015. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kérdező.. ***** válasza:
Volt nekem is samsungom régen.Jó párszor én is majdnem földhöz vágtam.
2015. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vehetsz a jelenlegi előfizetésedhez is új telefont. Akár részletre is. Ha meg mostanában jár le a hűségidő, akkor azt meghosszabbítva talán még kedvezményt is kapsz.
2015. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1., semmi közöd hozzá... :D És lenne rá pénzem, de nem vagyok hülye, hogy annyiért javíttassam, amennyiért már egy új telót is simán tudok venni.


Utolsó! Én ma beszéltem egy ügyintézővel, és elküldött a halálba... de bemegyek személyesen mindjárt, és akkor az asztalra csapok! :D

2015. febr. 21. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Azstalra csapsz? Jól kiröhögnek.

1 éve vetted tehát még van rá 1 év hűséged. Hogy te tönkre tetted a mobilodat az senkit sem érdekel,főleg nem őket.

2015. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hallod, kussoljál már... ti amúgy itt kiknek gondoljátok magatokat, hogy így pofáztok az embernek? Nyomorult idióták vagytok, akik szombat délelőtt gyakorikérdésen válaszolgatnak, mert nincs életük... -.- :D
2015. febr. 21. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik,ha nem attól még így van.
2015. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van 9mm-nek. És hiába oltod itt a népet kérdező, a válaszaid alapján az IQ-d még a szobahőmérséklet értékét se éri el.
2015. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!