Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Lumia 520, és...

Akinek van Lumia 520, és picit ért hozzá attól kérdeznék, zárolási képernyővel kapcsoltban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 535-öm van, de nem hiszem, hogy a kettő sok dologban különbözne, úgyhogy megpróbálok segíteni.
2015. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz,nem hinném hogy tudsz. Iagzából azt nem értem ezen a szaron (520) hogy nincs egy óra vagy nem fogadott hívás kijelzése zárolt képernyő alatt. Nem tudom mennyire érthető. A lényeg mért kell egy üres fekete képet néznem ha le van zárva a képernyő?
2015. febr. 22. 13:23
 3/12 anonim ***** válasza:

tök egyszerű a dolog, az 520 hardvere nem támogatja, ugyanúgy, ahogy a 625-é sem.

egyébként nem értem, az én telóm tudja, mégsem használom, azért, hogy egy kicsivel jobban merítse...ha meg kíváncsi vagyok az órára, hát csak 1 gombnyomás.

2015. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Fröcsögés helyett nézd már meg a beállításaidat, mert kutya legyek, ha nem lehet órát, meg naptárat, meg időjárást, meg értesítési infókat kitenni a zárolási képre...

[link]

2015. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A bal alsó sarokba szerinted az micsoda?

Csak meg kellene nézni a beállítások/zárolási képernyő menüpontot.

[link]

2015. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hármas értett meg a kérdést leginkább. Szóval, pl semmi se jelzi ha van egy nem fogadott hívásom csak ha rányomok. 100 éves teló is villog meg csipog ez a szar meg nem. Ilyesmikre gondoltam.
2015. febr. 22. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak fogalmazni nem nagyon tudsz, mert a "zárolási képernyő alatt nem látok semmitse mert szar..." megfogalmazással csak egyre tudtunk asszociálni többen is ahogy elnézem.
2015. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg jobban a kèrdèsed ,mert èn is ara gondoltam mint a többiek hogy pl idő ès minden egyèbb a zárolt kèpenyön is ott van sőt ha sms jőtt mèg az is ott van .
2015. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a beallitasok atnezese csodakra kepes...
2015. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Át néztem és egy nagy kalap szar arra jutottam.
2015. febr. 24. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!