Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó vagy rossz a telfonnak a...

Jó vagy rossz a telfonnak a CleanMaster?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom azt mondta tonkre teszi a telfont. De nem tudom edig nem volt bajom vele. Valaszokat koszonom.
2015. febr. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszi tönkre. De semmi haszna
2015. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jó a telefonnak,de nem is teszi tönkre.
2015. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre, de hosszútávon teljesítményromláshoz vezet, mivel igazából ez a program csak zavarja az Androidot, mert pl. az hogy kilövi az Appokat nem jó mert ha szükséges akkor ezt a rendszer is el tudja intézni, tehát csak beleszól olyan dolgokba amiben nem kéne+ ez az app folyamatosan fut. Az egyetlen hasznos dolga az a gyorsítótártörlő, de én ezt igazából úgy szoktam csinálni, hogy amikor nagyon belassul(2 havonta rutintakarítás) akkor felrakom rá és kitakarítok vele, aztán törlöm.
2015. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!