Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap sok vendégem lesz,...

Vasárnap sok vendégem lesz, főzök is, bonyolult desszertekre már nem lesz időm. Miket ajánlanátok, amiket nem kell sütni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint pl.a tiramisu, csak most mást szeretnék, ami nem olyan ismert. De ha az, az se baj, csak kiadós legyen, finom, és egyszerű :)
2014. aug. 29. 21:21
 1/5 anonim válasza:
Tejfölt keverj ki porcukorral finom édesre, mirelit málnát olvassz fel, babapiskótát áztasd be málnaszörpbe, de ne ázzon el és szépen rétegesen le kell rakni. Jó ha egy fél napot hűtőben áll. Tejszinhabbal meg lehet bolondítani tálaláskor. Nagyon fini. Kb. 10-15 perc alatt elkészíthető
2014. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]


Én egyszer készítettem már, nálunk nagy sikert aratott :)!

2014. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kókuszgolyó

sütés nélkül torták: kekszes-vajas alap, rá tiramisus krém, gyümölcsök

puding

2014. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj őznyelvet. Igaz, hogy ezt sütni kell, de nagyon egyszerű, szinte már röhej.

Kell hozzá 1 cs. mirelit vajas tészta, kristálycukor, lekvár.

Nyelv alakú kis tésztadarabokat készítesz, tepsire teszed, ha megsült forrón kristálycukorba mártogatod, és összeragasztasz kettőt lekvárral.

2014. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Citromos túrótorta, kb. fél óra elkészíteni :)


Ugyanezen az alapon bármilyen gyümölcsös joghurttorta, túrótorta vagy tejszíntorta.


Pl. én a múlthéten narancsos tejszíntortát készítetettem, narancslikőrrel, narancslekvárral benne. Nagyon könnyű és finom volt.

2014. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!