Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört képernyő, mit a legérde...

Betört képernyő, mit a legérdemesebb tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ijedve. Nokia Lumia 520-as telefonomnak betört a képernyője, ezért nem működik. Hová vigyem szervizbe? Ide kiterjed a garancia? Mennyibe kerülhet vajon? (És hogy mondjam el a szüleimnek...)

Köszönöm, ha segítesz!!!



2015. febr. 27. 14:59
 1/9 kérdező.. ***** válasza:

Csak szervizbe viheted.Garancia nem terjed ki rá.

Csak az üveg tört be vagy az egész kijelző nem működik?Ha nem működik akkor lehet drágább lesz a javítása mint amennyit a telefon ér.

Megmondod a szüleidnek hogy véletlenül elejtetted.Ez előfordul.

2015. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
A garancia nem terjed ki rá, mert nem gyártási hibából adódó a probléma. (Ha van rajta biztosítás az fedezheti a javítás költségét.)
2015. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mottom válasza:

Szia!

Mutasd meg a szüleidnek, hogy milyen olcsó hozzá az ebay-n az alkatrész..:

[link]


üdv.

2015. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt fel is kéne szerelni, ahhoz meg nem értek :D Köszönöm a válaszokat, aki tud még valamit, az légyszí írjon.. Veletek esetleg történt már ilyesmi?
2015. febr. 27. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:

azt már bárki beszereli még plusz munkadíjért, de így sem lesz olyan drága, mintha hivatalos szervízbe csináltatnád. ott lenne olyan 20-25ezer is.


ismerősömnek tört már, kijelző nem sérült mondjuk, de egy ponton nem érzékelt. elvitte egy sima gsm boltba, azt hiszem 10-12ezer Ft-ért csinálták meg neki, szóval ha van saját alkatrészed, akkor lehet még ebből is faragni...

2015. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én tabletet törtem be figyelmetlenségbol az egyik sarka csonyán betört de mivel csak a sarka ment tönkre és semmi más baja nem volt és normálisan müködöt,én szervízbe sem vitem mert a használatot nem befolyásolta .
2015. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


12 ezer Ft, és egy órán belül kész. Ha budapesti vagy, szerintem őket éri meg választani.

2015. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. márc. 4. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha garanciális a készülék akkor csak a Nokia Care / Device Care központba vidd be. Ha máshol szereltetsz bele kijelzőt akkor ugrik a garancia. Tapasztalat (Lumia 520 szomorú tulajdonosa)
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!