Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék, olyat...

Okostelefont szeretnék, olyat ami viszonylag olcsó, sokáig bírja és megbízható. Tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony Xperia Tipo-m van, már kb 1,5 éve, de nem túl megbízható, iszonyat lassú, szóval okostelefonként nem igazán tudom használni. Olyan telefon érdekelne, ami nagy kijelzős, gyors és lehetőleg androidos. Még a noname márkáktól sem zárkózom el, sőt az Auchanos Qilive márkáról kifejezetten jókat hallok. Ti mit tudnátok nekem ajánlani? Árkategória: 0-120.000 Ft,de persze minél olcsóbb annál jobb.
2015. márc. 1. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi3, mi4, Oneplus One, Meizu m1 note,
2015. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem olcsóak xD. Egyébként ami olcsó és jó az a Alcatel 7041X. Vagy a Lenovo A536
2015. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!