Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG 4XHD (P880) iszonyatosan...

LG 4XHD (P880) iszonyatosan akadozik már a menüben is. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Párom telefonja, szereti meg minden,de iszonyatosan akadozik már a menüben is. Youtube-on láttam videókat ahol igen komoly játékokkal nyúzták, de az övének már pl. a FlappyBird is kihívást jelent....

Lepucolnám a szoftot (hátha...)mint a Samukon Odinnal, de nem értek az LG-hez. Valaki elmagyarázná?



2015. márc. 6. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikori telefonról van szó? Nincs már rá gari? Ha van akkor vidd be mindenképp, ne szórakozz vele. Sokszor inkább adnak egy új telefont mert nem éri meg nekik szórakozni vele, én a majdnem egy éves iphone-om helyett vadi újat kaptam miután meghülyült.
2015. márc. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsen rá gari, úgyhogy mindegy mit csinálok... Ha nem tudok javítani a dolgon, elrakom tartalék-telónak és veszek helyette egy Galaxy S4-et neki is, azzal sosem volt gondom. De azért megpróbálnám a szoftverezést.
2015. márc. 6. 01:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentés visszatöltését próbáltad már?
2015. márc. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egyelőre nem, de mielőtt nekiállok szoftot buherálni, az lesz az első.
2015. márc. 6. 03:12
 5/8 Osynho ***** válasza:
Sajnos a 4xhd szoftveresen hulladek. Volt nekem is, barmit csinaltam a gyari rommal, idovel mindig belassult. A rendszervisszaallitas megoldja a lassulast, aztan megint belassul. Erdemes a launchert lecserelni, illetve fozott romot feltenni.
2015. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítása, ha ezután sem jó, akkor csak custom ROM telepítése segíthet rajta
2015. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, a costum rom felrakása valahogy nekem mindig kicsit idegen téma volt... Minden droidom rootoltam, moddingolgattam, de a főzött romhoz nem voltam még elég bátor. Pedig úgy nézem, muszáj lesz nekikezdenem, mert a hard reset nem sokat javított..:/
2015. márc. 6. 19:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Leszedtem a legfrissebb CyanogenMod-ot. Ez jó lesz neki? Magyar nyelvű?:D És hogy pakoljam fel? Samuval, Sonyval nem lenne ennyire bajos, de ez egyenlőre kínai. Ha linkelne valaki egy leírást nagyon hálás lennék.
2015. márc. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!