Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LENOVO A536 DUAL SIM telefonró...

LENOVO A536 DUAL SIM telefonról tapasztalatok? Szerintetek jó döntés ilyen telefont venni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom késő-e már, de azért írok. Több mint egy hónapja van meg, igaz, ez nem sok idő, de én abszolút megvagyok elégedve vele. Gyors, nem fagy le, minden tökéletesen fut rajta, nem akadozik, jó a kamerája, a wifihez is kapcsolódik. Nem szokott túlmelegedni, az egyetlen hibája, hogy kicsit gyorsan merül, de nem gyorsabban, mint egy samsung telefon. Ami furcsa lehet először, hogy nincs konkrét menüje, csak ey felsorolás az összes alkalmazásról, és minden alkalmazás a kezdőlapokon van, mappákba rendezve, de ezeket te is megváltoztathatod.

Én nagyon szeretem, szerintem nagyon megéri!:)

2015. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó és milyen tartozékok voltak hozzá?
2015. márc. 29. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy fülhallgató, töltő + USB kábel, egy szilikontok illetve fólia a képernyőre.
2015. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2015. márc. 30. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!