Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one m9 vagy samsung...

Htc one m9 vagy samsung galaxy s6/s6 edge illetve még nem bemutatott sony xperia Z4 ki melyiket mondja és miért?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a "jobb" telefon idén akarom lecserélni a készülékemet mindenféleképpen 2 évre tervezem de nem tudom melyiket lenne érdemes ti mit mondtok ki melyiket venné és miért (z1et használok jelenleg) viszont lassan lejár a hüségidő és váltani szeretnék...

#Z4 #Htc Sony samsung #one m9
2015. márc. 9. 21:50
1 2
 11/13 t-34 ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám még az LG G4 et is. Hamár a sonyra is vársz nemárt megnézni az lg mit produkál, Én G2 használok és tökéletes.
2015. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
De kajak ennyi eszetek van? :o nem tudjatok, hogy a snapi810-es telefonok komoly höelvezetési problémákkal küzdenek? használtam m9-et is, g flex 2-t is..... szornyu..... olyan szinten forrosodnak hogy az vmi eszemeletlen meg a tegra 3 is jobb... es avaki mondja hogy nem veszes? de az!! nagyon is! pl az lg 5perc utan 80%-ra levette a fenyerot es eszmeletlen forro tud lenn, aminek kovetkezteben visszaveszi a proci teljesitmenyet es amit csak a htcnel tapasztaltam hogy olyankor jateknal laggol, az lg nem, viszont az meg tovabb forrosodik nem tudom hany fokra nem is akarom kiprobalni! en mondom mindenki aki jot akarm maganak exynost,vagy snapi 808asat valasszon!
2015. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem Z4-em van látom régi kérdés ez már de azért ha leírom a véleményem gondolom az nem gond, szóval a Z4 esetében is 810 es chip van, és jó melegszik de azért ez a melegedés elviselhető a SONY részéről vannak olyan készülékek amelyekben ugyan ez a cpu dolgozik és jobban melegszik a telefon mint a SONY z4 nekem semmi bajom a SONY val, az hogy nem a leghangosabb azt aláírom viszont a két elől elhelyezkedő stereo hangszóró szépen szól, és különben sem a két stereo hangszórón fogod hallgatni a zenéket hanem veszel egy jó minőségű headsetet nekem AKG-fejpántos headsetem van,valamiért a fülbe és agyba dugós headseteket nem bírja a fülem,ezér használok rendes headsetet,bár SONY-t akartam venni, de amikor vettem az AKG-t nem találtam SONY-t ezért vettem AKG-t, és baromi jól szól,mondjuk az AKG minőségi Fejhallgatókat gyárt, a SONY is,nekem SAMSUNG azért nem kell mert bár a SAMSUNG egyedi cpu-ja nem melegszik annyira, viszont kihagyják az összes SAMSUNG telefonból az RDS FM Rádiót, ami nekem fontos szempont mert sokat hallgatok zenét és rádiót, a SAMSUNG esetében a rádió hallgatása csak böngészőből lehetséges, ami rendesen megeszi az adatforgalmat ha nem vagy wifi közelben, a másik a szappan tartó forma és a lekerekített képernyő nekem ronda egyáltalán nem tetszik, amúgy kinek mi, én nem hasonlítom a telefonokat össze azon a téren hogy mondjuk melyik a gyorsabb, mert a Z4 S6 EDGE esetében talán az S6 EDGE picit gyorsabb de engem ez nem érdekel mert a SONY sem akad egyáltalán lehet hogy csak FULL HD kijelzőt kapott de az üzemideje jobb az S6 E hoz képest nem kevéssel főleg hogy azért a QHD kijelző jobban megterheli az amúgy is gyengébb akkumulátort mint a SONY XPERIA Z4 esetében, a kamera meg mindkettővel jó képeket lehet készíteni, de ha valakinek meg a fotózás a hobbija az meg úgy sem telefont használ hanem vesz egy normális fényképező gépet. a kettő telefon egy kategória Z4 S6 EDGE, mindkettőnek van előnye és hátránya is a kérdés a leendő tulajdonosán múlik hogy kinek melyik jön be jobban mi a fontosabb egyik vagy másik készülékben, mindenki azt válassza amelyik gyártó neki szimpatikusabb.
2016. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!