Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy fullos noname vagy egy...

Egy fullos noname vagy egy márkás alap-közép?

Figyelt kérdés

Van egy noname telefon kb 40.000 ft-ért. 13Mpx-es átsó 8 első hátlapi érintőképernyő 5 colos kijelző FullHd kamera, 8GB bővíthető memória, 4 magos 1.3Ghz-es proci és Android, a másik egy Nokia 630 DS.


Te melyiket vennéd?


2015. márc. 10. 20:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
A noname-ek is lehetnek jók, de azért a Nokia, az Nokia, még úgy is, h már csak microsoft van helyette. :)
2015. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Döntsd el oprendszer alapján. Mi kell neked jobban? Android, vagy Wp?
2015. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kérdező.. ***** válasza:
A márkát válaszd mindenképpen mert ha valami baja lesz annak a telefonnak akkor hova viszed javítani?Sehova.
2015. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne az a noname telefon?
2015. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Pl. a bolti szervizbe, ahol vette, ha ott vennéd a noname márkát akkor a szerviztől ne parázz, mert bolti gari azért van, ha bárhol máshol kéz alatt, vagy külföldön, akkor tényleg maradjon a Nokia. Amúgy meg én továbbra is azt javaslom, h op.rendszer alapján dönts, mit szeretnél jobban.
2015. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Saavedro ***** válasza:

"mert bolti gari azért van"


Segget lehet vele törölni...

2015. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is a rendszer a mérvadó. itthon a nokia hivatalos szervízpartnere után is csak köpködnek, szóval az a gyári gari sem egy leányálom, de tény, hogy a semminél biztosan jobb.
2015. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az a 40 ezres telefon csak papiron fullos.
2015. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát a hivatalos garanciáról én már lemondtam a Nokiánál, mert az első 5130 XpressMusic telefonomat is elrontották, utána meg a jelenlegi Nokia 500-at vittem be hozzájuk és nem tudtak vele mit kezdeni... Az elsőnél az oldalsó LED-eket kellett megcsinálni mert 1 kiégett, meg hegesztették de rosszul így zárlatos lett. A másiknál meg beállított magának valamilyen biztonsági kódot, így nem tudom állítani az mobilnet mennyiségét.


Én vennék Android-ot, csak attól tartok, hogy az 1,5-2 év múlva tönkremegy rajta, és elvaultá válik, meg szaggat rajta minden, ugyanakkor Androidra tudnék programozni. Nokia mellett szól, hogy letisztult kezelőfelület, meg ugye maga a Nokia, de ennek gyengébb a hardveres része, és programozni sem tudok rajta. (Java-ban programozok)

2015. márc. 11. 20:11
 10/12 kérdező.. ***** válasza:
Lehet jó androidosat venni csak drágán.Nexusok és motorolák amik a legjobbak.40k-rt Moto E 2015 a legjobb.Egy ideig nem fog elavulni mert alapból 5.0-s stock android fut rajta és sokáig kapja a frissítéseket.
2015. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!