Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy fullos noname vagy egy...

Egy fullos noname vagy egy márkás alap-közép?

Figyelt kérdés

Van egy noname telefon kb 40.000 ft-ért. 13Mpx-es átsó 8 első hátlapi érintőképernyő 5 colos kijelző FullHd kamera, 8GB bővíthető memória, 4 magos 1.3Ghz-es proci és Android, a másik egy Nokia 630 DS.


Te melyiket vennéd?


2015. márc. 10. 20:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
9es: ha a programozol is és az is számítana neked azt biztos tudod, hogy Nokiára főleg a C#-ét érdemes tudni, viszont, ha tudod a java-t azt mondják, hogy a kettő között sok a hasonlóság így szerintem nem lenne számodra nehéz azt is megtanulnod. Persze hülyeségeket is beszélhetek én csak azokat írtam le, amit hallottam erről. Ergo érteni nem értek hozzá.
2015. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz.
2015. márc. 12. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!