Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fontos és nélkülözhet...

Mennyire fontos és nélkülözhetetlen manapság az okostelefon?

Figyelt kérdés
Ha a munkahelyen is és otthon is van net, nem utazgatok semerre, ha meg igen akkor ott a gps, van fényképezőgépem is a fotózáshoz, stb. Ha lenne mennyivel lennék előrébb? Mi az amivel kevesebb vagyok nélküle? Úgy gondolom egy hagyományos telefon kezelése 100szor egyszerűbb mint egy okosé! Csak én érzem, hogy egy tök szükségtelen időrabló dolog? 36F

2015. márc. 17. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9


Az már írásodból is egyértlemű, hogy buta vagy, nem is értem miért nem hagyom az egészet a fenébe, de azért bontsuk le amit írtál.


"sokba kerül egy jó teló"


Hülyeség, 25-35-ből meg tudsz venni egy már elég jó telefont, persze nem azt mondom, hogy ez nem pénz, de azért legtöbb ember össze tud ennyit szedni ha nagyon kell valamire.


"jobb a [...] buta teló,mert az zenét játszik fm rádió és telefonálni is lehet !"


Ezeket az okostelefon is tudja, ráadásul jobban és egyszerűbben és többet, szóval szar érvelés.


"Aki netezni akar az mennyen számitógép vagy tévé elé!"


Mégis a metrón/buszon/villamoson hogy gépezzek? Persze lehet azt mondani, hogy nem kell egész nap gépezni, de akkor az az idő teljesen el van pazarolva várakozással és ablakon kibámulással.


"mindig uj lesz és jobb a szoftja hardvera"


Úristen :D

Szóval az is negatívum, hogy mindig egyre jobb lesz? Jobb lenne, ha egyre rosszabb lenne?

Persze lehet értem mire gondolsz, arra, hogy hamarabb elavul egy okostelefon, mert megjelenése után fél évvel már jobb van nála, és ez teljesen igaz is, de ez mégis kit érdekel? Attól még a te telefonod nem lesz rosszabb, nem kell rögtön megvenni az újabbat, amíg jó a régi.


Komolyan úgy érzem, hogy butább lettem csak azzal, hogy elolvastam amit írtál.

2015. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szirty ***** válasza:

"Mégis a metrón/buszon/villamoson hogy gépezzek?"


Inkább sehogy! Valószínűleg nincs rá semmi szükség.


"Persze lehet azt mondani, hogy nem kell egész nap gépezni, de akkor az az idő teljesen el van pazarolva várakozással és ablakon kibámulással."


Ha szétnézel mindenki a telóját buzerálja szinte állandóan.

A cégnél tanulóhoz nem lehet hozzászólni mert a telefonjával babrál. Összeül egy baráti társaság és mindegyik egyedül van, mert elmélyülten, lehajtott fejjel vacakol a mobilján.

Eredmény: Idő el van pazarolva.


"Szóval az is negatívum, hogy mindig egyre jobb lesz? Jobb lenne, ha egyre rosszabb lenne?"


Talán arra gondolt, hogy az a puszta tény,hogy egyre jobb lesz egyértelműen bizonyítja hogy szar (különben nem lehetne egyre jobb) :-)

2015. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem függnek rá olyan szélsőségesen. Tömegközlekedésen szerintem mókás. Amikor ismerőshöz ülök inkább én is elköszönök azoktól, akikkel telón pötyörészünk. Lassú meg minden. Helyén kell kezelni. Csekélynél alig több ésszel már nem is (lenne) nehéz.
2015. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!