Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek új telefont vagy ne?

Vegyek új telefont vagy ne?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom 2 éve van meg. Egy jobbat szetetnék venni mert a jelenlegit már unom. Csak attól tartok hogy az újat is megunom 2-3 hónap után, és akkor ugyanott leszek ahol most, viszont legalább újabb, modernebb lenne.

Szerintetek hogy döntsek?


2015. márc. 19. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már 2 éves és az új is ki fog bírni 2 évet akkor az tényleg újabb meg minden. De ez annyira "magán" kérdés. Mármint csak te ismered magad annyira hogy el tudd dönteni hogy megunnád e 2 hónap alatt vagy nem, meg kell e.
2015. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen mobilod van és mit értel a megunás alatt?
2015. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kérdező.. ***** válasza:
Ha 2 éves már akkor lehet cserélni.Mennyit szánsz rá?
2015. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most Nokia Lumia 800-am van, egy Sony Xperia Z3 Compactot néztem ki.

Azért unom mert egyhangúvá vált számomra a Windows Phone és Androidos telefonom még nem volt, ìgy kipróbálnám azt is. A keret az megvan hozzá és amúgy sem kérnek sokat mert külföldön élek és itt sokkat jobb vétel mint minden más.

2015. márc. 19. 17:36
 5/11 kérdező.. ***** válasza:
Ha igazi androidra vágysz akkor OnePlusOne/Moto Maxx/Nexus6/5-t vegyél.A sony miatt lehet elmegy a kedved az androidtól 2 év múlva.
2015. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző ne beszélj baromságokat, a Sonyk jó telefonok. Én ajánlom neked, mert nagyon jó telefon én csak jót tudok róla mondani.
2015. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kérdező.. ***** válasza:
Jók,de nem a legjobbak.
2015. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utánanéztem az említett Sonynak, csak jót olvastam róla.
2015. márc. 20. 00:03
 9/11 kérdező.. ***** válasza:
Persze nem rossz,de nézz utána a többinek is!
2015. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Különben a kérdés nem a telefon fajtájára vonatkozott, de köszönöm az eddigi valaszokat.
2015. márc. 21. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!