Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné ez a telefon szomámra?...

Megérné ez a telefon szomámra? Windows phoneról váltanék de nem értek már az androidhoz.

Figyelt kérdés
Régen volt androidom kettő is, nagyon megutáltam mert pár hét után úgy belassult, szaggatott, hogy nem bírtam idegileg. 2 éve van egy lumia 620-am imádom, de váltani készülök, és megláttam a Galaxy S4-et amiről azt mondják nem lassú, tetszik is, néztem 1 év utáni videót róla (tehát hogy 1 éve nem telepítette újra) és ott se volt lassú.. De kérdezném, ez tényleg így van? A legkisebb szaggatást is írjátok le bármilyen androidotok van ami már felsőkategóriás, és kell egyáltalán vírusírtó rá? Mert ugye WP-re nincs vírus, de hallom androidra van...

2015. márc. 24. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából, ez annyira emberfüggő, hogy az valami elképesztő, mint hogy nincs két egyforma hópehely, úgy sincs két egyforma kihasználású telefon...


Nekem a lumia 830 előtt egy droidos galaxy s2-m volt, az elején csúcsszuperkiskészülékyuhhhééé aztán jöttek a szaggatások, márkaszervizben lett újratelepítve többször is, mikor kezdetleges javulást fokozatos leépülés követte.


Egyik ismerősömnek galaxy s4-van, ő csak jókat mond róla, nem fagy le neki, egy másiknak szintén, ő csak rosszat tud róla mesélni, nála nem igazán működik a dolog, másiknál s5, amit épp a minap cserélt le egy iphone 4-re, mert már annyira sza rakodott neki az galaxy s5..


Tehát, emberfüggő, illetve inkább szerencse, én speciel nem bántam meg a cserét, elvagyok a wp-vel, de az, hogy lehetetlen lefagyasztani, hülyeség, nekem már 3x sikerült eddig, igaz ez a 3 eddig 3 hónap alatt történt meg, abból 2x kellett aksit kivenni, hogy magához térjen.

2015. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem, el van döntve :) Maradok a WP-nél.. Nekem a 2 év alatt 3, maximum 4-szer sikerült lefagyasztani úgy, hogy akksit ki kellett venni, másféle lefagyásra meg nem is emlékszek, pedig ebben csak fél giga ram van. Köszönöm!
2015. márc. 24. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van droid és wp s cuccom is. A droid egy tab ugyan, de ismerem a rendszert, nem is gagyi tab. Telefonban volt egy wp7 lumia 800 am. Nos a váltáskor telefonban szóba se jöhetett a droid. :) Lumia 930 lett és nem bántam meg egy percre se.
2015. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!