Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltő-akksi. Hogy is van ez?

Töltő-akksi. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Azzal a problémával állok szemben, hogy a tabletemet nem tölti fel normálisan a gyári töltője. A telefonomat is a tab töltőjével toltom az baj? Elméletileg nem baj, ha jol tudom. Apum elvitte a munkahelyére, mivel van egy hasonló toltoje munkatársának, fejhalgato töltő(erősítő van a fejesben és azért kell tölteni) és azzal feltöltötte, azóta kiválóan mukodik, csak sokáig toltott azzal, mivel joval kevesebb amper-rel tölt az mint a gyári.

Lg g pad v480

Fél éve sincs meg a készülék, természetesen garanciális.

Ha csak töltő gondot állapotínak meg a márkaszervizben, akkor ingyen adnak egy újat? És ha az aksi?


2015. márc. 26. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a tabletet, tedd este a töltőjére, reggelre tele lesz (szerintem).

Ha így van, akkor jó a gyári töltő, nincs szó garanciáról.

Mit értesz azalatt, hogy normálisan?

Simán lehet, hogy az akkukijelzést kalibrálni kell.

2015. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,az akkukijelzés nem működik,összevissza mutatja,ha azzal töltöm,a gyárival.

Nem,próbáltam már direkt,hogy egész este rajta hagytam,reggelre 100%-ot írt,lehúztam és 5-10 perc után megint 40-50 körül mutatta,vagy akármennyin,és nagyon keveset bír az aksija így. Viszont ha pl 10%-on kikapcsolom,van hogy bekapcsolom és 40%-ot ír kb.


Ez a kalibrálás hogyan zajlik? Tudnál bármiféle infot adni róla? Fontos lenne.

Köszi szépen válaszod.

2015. márc. 26. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Playstore, battery calibration.
2015. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez eddig mind oké, csak ezekhez a programokhoz root jog kell.
2015. márc. 26. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor?

Rootolj!

2015. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!