Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb : BlackBurry v....

Melyik a jobb : BlackBurry v. Nokia E72? Melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:12
 1/6 anonim válasza:
Nekem backbErry van. szerintem odaveri a nokiát, vigyázz a görgőjével mert bekoszolódik és szervíz. Nekem 8520 van, aminek touchpadjavan, eddig semmi hiba... ja és egyszer kezelni is, de nem minden java program kompatibilis vele.
2010. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egyééértelműen nokia! Csak kukkolj be ide: www.nokiaprogramok.hu


Csomó játék, program stb stb... És nem szutyok jáva.... minőségi symbian :)


Ha van olyan funkció amit nem tud a teló akkor nagy valószínűséggel egy programmal azt is meg lehet oldani ;)

2010. febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én Nokia E71-et használok. Elégedett vagyok vele, és a csatolt linken olvasható írás alapján hétköznapi felhasználásra inkább az E72-őt javaslom. A Blackberry mint RENDSZER inkább üzleti felhasználóknak előnyös.

[link]

2010. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dolgoztam ott, ahol Nokiát és Blackberryt is gyártottak az országban (BB-t még mindíg).

A minőségbiztosításuk eléggé nevetséges. Az általad írt Nokia típust legalább nem itt gyártják. Ha nem is az Ukránoknál, akkor talán ott a pont. A Blackberryknek (legalábbis annak a pár típusnak amit ismerek) elég jó a kamerája, és amire tényleg odafigyelnek a gyártásnál az a hangja (mind frekvenciaátvitel mind torzítás szempontjából ellenőriznek minden darabot). Jól szól, jó fülest adnak hozzá ami ki van hegyezve a zenehallgatásra, nem úgy mint egy óccsó mp3-as lejátszóé.

Ami nem tetszett rajtuk, hogy sok BB akkora mint egy féltégla, de most már vannak normál telefonméretűek is...

2010. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha még aktuális a kérdés: nekem Blackberry-m van és néha lefagy, főleg a chat funkciónál, más gondom nincs vele. Két munkatársam E72-t vett. Az egyik egy hét után kicseréltette, a másiknak karácsony óta harmadjára van szervízben...
2010. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor azt az E72-őt nem úgy használták ahogy kellene...az enyémnek semmi baja mert vigyázok rá
2010. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!