Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 5 meddig lesz még...

Egy iPhone 5 meddig lesz még támogatott készülék? Jön még rá új os frissités a jövőben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert áron alul ismerősöm eladta nekem.

Nagyon szuper gyors telefon, de ez az első iphone-m nem tudom az apple meddig támogatja telefonjait?



2015. márc. 30. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előző modelt 2014 szeptemberéig támogatták, szóval az iPhone 5 valószínűleg még fél évig lesz frissítve.


De anélkül is működni fog.

2015. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első Apple telóm egy 2G volt, az utolsó szoftver verióval. Tökéletesen müködött és nagyon szerettem! Sőt ha nem tört volna össze a mai napig azt használnám!

Nem lesz vele gondod semmi, csak az utolso update utani ujabb funkciókat, appokat már nem kapja meg. De az telefon müködését semmiben nem gátolja.

2015. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadni nem mernék rá, de amíg az 5c kap frissítést, addig az 5-ös is, mivel a két készülék a borítón kívül kb. ugyanaz.
2015. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az iphone 4s megkapta az ios 8-at szeptemberben, és azóta is megkapja az ios 8-as frissítéseket, tehát az 5 most meg fogja kapni idén ősszel az ios 9-et és jövő szeptemberig érkezik rá frissítés is.
2015. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb így, ahogy az utolsó hsz írja.
2015. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!