Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 vagy iphone 6?

Sony xperia z3 vagy iphone 6?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, miért?
2015. ápr. 2. 09:24
1 2
 1/11 anonim válasza:

Más kategória a 2 teló. Androidot nem lehet összehasonlítani egy iOS rendszerűvel. Papíron a Z3-ban kb 3x erősebb a hardver. De mivel az iOS jól optimalizált rendszer, nem érezni gyorsabbnak a Z3-ast sem.


Egyébként én a Z3-as venném. :)

2015. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is a z3 at venném,szerintem.
2015. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Z3-am van és nagyon jó telefon, sosem fagyott,laggolt pedig egésznap nyúzom szegényt :)
2015. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Z3 egy remek mobil.
2015. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálam az iPhone 6 a nyerő...egesz nap telózok(játszok, facebook, messenger stb.) Egesz nap bírja így is..nagyon meg vagyok vele elégedve:-)
2015. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És akinek iphoneja van. Azt mondják hogy rengeteg alkalmazást nem lehet rá telepíteni egyáltalán meg találni. Ezen akkor nincs is play áruház? Azt is hallottam hogy az is kínszenvedés vele hogy zenét rá tegyenek. Ezekből mennyi igaz? Már volt két sonym. Xperia mini prot imádtam de most xperia l van és hatalmas csalódás, rengeteg problémát tudnék sorolni, és még ismerősök panaszkodnak ugyanúgy az m-re stb ezért félek kicsit tőle viszont iphone téren nincs tapasztalatom és kíváncsi lennék rá
2015. ápr. 2. 19:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A zene ratoltessel szerintem semmi baj sincs...rarakod a gépre es pillanatok alatt rajta van a zene:-) Nagyon jo a rendszer...mindenki tudja kezelni...nagyon stabil, gyors stb. Csak ajanlani tudom.
2015. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek még van tapasztalata az írhat! :)
2015. ápr. 2. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Az iphoneokon AppStore van és kb. ugyan azok elérhetők el rá mint androidra. Van amelyik fizetős de ingyenes app is van rá rengeteg. Zenét ugy tudsz rá rakni ha letöltöd gépra az iTunes programot és szinkronizálod a zenéket.
2015. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Az iphoneokon AppStore van és kb. ugyan azok elérhetők el rá mint androidra."


Kb. minden szarért fizetni kell, anno egy normális pdf olvasó se volt rá, csak fizetős.

2015. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!