Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni iphone 6...

Nem tudok dönteni iphone 6 vagy sony xperia z3?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 11:30
 1/7 anonim válasza:
Stílusos akarsz lenni v a telefonod tudását tartod szem elogtt?
2015. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ájfost ne vegyél, az enyém is tönkre ment egy év után (ugye pont egy év rá a garancia) másrészt minden fizetős rá, meg minden szart szinkronizálni kell hogy rá tudd tenni, pl.: sima mp3.
2015. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor ios va android vita van, mindig a tudással jönnek. Hát az van, hogy egy sima hétköznapi halandó, aki vásárol egy telefont, nem azért fogja venni, hogy mindenféle cifra, csak népvakításra alkalmas cuccokat használjon. Az átlag vásárlónak bõven elég az iPhone adta lehetõségek kihasználása, ami viszont sokkal értékállóbb, szóval kevesebb veszteséged lesz, ha pl egy 1 éves iPhonet adsz el vagy egy 1 éves androidos készüléket. Viszont a Z3 tényleg egy jó telefon. Nekem Sonym is volt, viszont elég hamar beleuntam a kezelõfelületébe, de ez a magán problémám..na m1 szóval bármelyiket veszed, rosszul járni nem fogsz
2015. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elozonek: attól még hogy egy sz*r példányt kifogtál, nem kell leírni az egész Applet..nekem nem volt még egyetlen problémám se, mióta megvettem a 6 Pluszt
2015. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor melyiket vegyem ? kb 2 évre szeretném.
2015. márc. 29. 13:34
 6/7 A kérdező kommentje:
még nem volt ios-em és érdekel hogy milyen
2015. márc. 29. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:

hát igen...mindig az a bizonyos "tudás", amit soha senki nem fejt ki, hogy egy iPhone mit nem tud, ami elengedhetetlen egy hétköznapi user számára...:D


aztán ahhoz képest, hogy "minden fizetős rá", én még egy fillért nem költöttem soha az iPad-emen, mégis mindenem megvan, ami fontos nekem...:D


szóval ennyit ér az ilyen "hozzáértők" véleménye...:D

ja, meg az én 1 évesen vásárolt iPhone 4-em még velem bírta majdnem 2 évig, amiután még eladtam...érdekes dolgok ezek :D


ha az ember vigyáz rá, bírja az is.


igazából tökmind1 melyiket veszed, egyik sem rosszabb a másiknál, és jelen pillanatban egyik sem értékállóbb a másiknál. arányaiban ugyanannyit fogsz mindkettőn bukni 2 év után, ha el szeretnéd adni, csak a z3-at majd úgy 50ért, az iPhone-t meg 80-90ért tudod eladni, csak ugye a z3-at most megveszed 150-ért, az iPhone-t meg 200ért.

2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!