Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone telefonra...

Matcr kérdése:

Windows Phone telefonra Android alkalmazások?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy létezik-e olyan applikáció ami androidos applikációkat futtathatóvá tesz Windows Phone telefonra.

2015. ápr. 2. 21:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
sajnos/szerencsére nem
2015. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ez kár :(

Amúgy olyanról hallottam hogy 1Mobile market az sincs wp-re?

Es olyan alkalmazás ami telepíti az .apk alkalmazásokat?

2015. ápr. 2. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoznak azon hogy az Androidos .apk fájlok futtathatók legyenek Windows Phone eszközökön is.

Hogy mi lesz belőle azt nem tudom, de az biztos hogy az alkalmazások tárháza, egy csomó fing és Beautiful battery gigamega HD alkalmazással fog bővülni. (Meg sok szar alkalmazással ami laggol mint pl a Metin 2 741-es pinggel.)

2015. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát az igaz hogy a Google Play tele van sz*rságokkal, de pl Snapchat vagy Dumb ways to die sincs wpre (még)
2015. ápr. 2. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:

De minek a Snapchat ?!

Mire jó az annak a 12736 embernek aki használta ?

Csak azért mert 3 másodpercig láthatja a másik a farkadat már egy menő app ? Skype is ott van, megmutatod, ennyi volt XD


(Csak megjegyzem, WP-n [legalábbis az 520-on], a Skype tetűlassú szar fos semmirevaló alkalmazás)

2015. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Először is. Ez csak egy példa volt. Másodszor is. Mas hirtelen nem jutott az eszembe. Harmadszor is. Nekem is wpm van (lumia 535)es minden gyors es a kijelző probléma sem olyan vészes.
2015. ápr. 2. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen kijelző probléma ?

Am meg jó az 535, csakk...hát izé nekem nem tetszik xd

2015. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát csak ennél a tipusnal áll fenn. De nem vészes,mondom.

Ha nnem tetszik, nézz körül, hatha találsz neked tetszőt.

Mellesleg eddig csak errol irtam válaszokat es a kerdest is.

2015. ápr. 2. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:
De minek kéne körülnéznem ha van telefonom, és nem akarok újat ?
2015. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én örülnék ,mert sajna google maps nincs wp ami nagy kár ,mert sajna here alkalmazásokbol 2 semmit sem ér elavult,egyedül ami ér valamit here+ az autos navi ,lumia 520 van .
2015. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!