Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azok akik mobiltelóról netezne...

Azok akik mobiltelóról neteznek és állandóan ékezetek nélkül írnak, azoknak a telefonjuk tényleg nem tud ékezetes betűket vagy csak nem értelek a telefonjukhoz?

Figyelt kérdés
Több olyan ismerősöm is van aki állandóan ékezetek nélkül írnak telefonról, én meg nem értem, az enyém is ugyan úgy androidos, és nekem vannak ékezetes betűim, ahol meg nem mutatja őket ott is előlehet őket hozni úgy hogy pl ha á kell akkor nyomva tartom az a-t majd kijön egy kis ablak és ráhúzom az ujjam az á-ra... nekik ilyet nem tud a telefonjuk vagy csak nem értenek hozzá?

2015. ápr. 5. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen lustàk !!!! Én is vagy okostelefonról ,vagy tabletről írok ...de az ékezet nem maradhat el .
2015. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg csak lusták, vagy gyorsan akar írni? -.-
2015. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Akarnak*
2015. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Nem, mivel csak annyit mondanak hogy nekik olyan nincs és vagy hogy nem tud olyat a telójuk... -.-"
2015. ápr. 5. 10:04
 5/11 A kérdező kommentje:
a másik meg hogy ha ékezetek nélkül írnak, elég sok szó félreérthető...
2015. ápr. 5. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Hazudtak, ha azt mondták nem tud ékezetet a telefon. Az ezer éves "butatelefonokon" is lehetett ékezetes smst írni pl. Szóval. Minden okostelefonon ha netezel is van ékezetes karakter. Esetleg ha nincs magyar nyelv (ez ritka, és pótolható) Am pl én is telefonról írtam most. Szóval lusták!
2015. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:

Ha ez lenne a legnagyobb baj. De van itt baj elég!

Nem használnak nagybetűket a mondatok elején, nem használnak írásjeleket, rövidített kircsitelcsi halcsi szupszizás megy és ontják az "emotionokat".

2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hazudnak, mert lusták.

Ha nekem ír valaki ékezet nélkül, azt el sem olvasom.


Mindenki tud qwertz stílusban írni, csak nem veszi a fáradtságot...ráadásul jópofának tartja.


delete, oszt jónapot.

2015. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha az állítólagos "barátaid" azt mondják, hogy a telójuk nem tud olyat, akkor inkább azt kellene megtudnod, hogy tényleg olyan jó barátok -e ;) ...Mert minden telefon tud ékezetet írni...
2015. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hazudnak, büdös lusta igénytelen állatok.
2015. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!