Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról Ios-re váltás...

Androidról Ios-re váltás (többit lent találod)?

Figyelt kérdés

Szoval van egy samsung galaxy s3-am ami mar kezd tonkre menni igy ketto es fel ev alatt es arra gondoltam, hogy lecserelem egy iphonera.Abban szeretnem a segitsegeteket kerni, hogy melyikre csereljem le? Olyan iphone-t szeretnek venni, ami legalabb kitart megint 2-3 evig. Az iphone 6 talan jobb lenne abbol a szempontbol, hogy ujabb es a kepernyoje ugyan akkora mint az s3-amé.

Pro-kat es kontrakat szeretnek kerni!

Esetleg tapasztalatokat


2015. ápr. 6. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis 2-3 évig egy 5s is kitart de annyiból tényleg jobb a 6 hogy ugyanakkora a kijelző. Ami ellene szól, hogy sok app fizetős, éppezért meg kell gondolni hogy kiket használsz most és miket tudnál nélkülözni mielőtt váltassz. De jó ötlet egyébként.
2015. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod :)
2015. ápr. 6. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazok az ingyenes és fizetős appok iOS-en és androidon is...ilyeneknek ne dőlj be kérdező, nem fogsz semmit sem nélkülözni, ha lecseréled..
2015. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, ez egy hülyeség, hogy ios-ra szinte minden app fizetős. Ugyan azok a fizetősök, mint droidnál.

Szerintem a 6 teljesen jó, simán tudod használni 2-3 akár 4 évig is, addig valszeg meg is fogja kapni a legfrissebb rendszert. Ha nem zavar, h a hátsó kamera kicsit kilóg akkor teljesen jó választás.

2015. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tok lenne rajta, szóval azzal nem lenne baj. :) Köszönöm szépen! Személy szerint, szeretem támogatni a fejlesztőket.
2015. ápr. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!