Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok meg-e...

Iphone tulajdonosok meg-e bánták hogy azt vettek?

Figyelt kérdés
Szoval venni szeretnék egy iphone 6-ost, eddig énis ilyen ja persze én 160 ezret nem költök egy telefonra tipusu ember voltam ,de egy honapra kölcsönkaptam az ismerösöm 5s-ét hogy annyira ráfuggtem hogy vissza se agartam adni, viszont azt nemtudom hogy hosszutávra megéri-e ?

2015. ápr. 11. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: kijelölöd a mappa összes zenéjét és megváltoztatod a file tulajdonságokban pl. az album előadó nevét (nem az album címét vagy az előadót) bérmire, pl. kedvenceim


és utána itunesban erre létrehozol egy playlistet

és kész is

2015. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11# nem ugyan olyan akkor sem...

És ha már létre kell hozni akkor inkább megcsinálom, hogy rendesen legyen benne előadó neve/album stb

2015. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Nekem egy samsung s5-öm volt és lecseréltem egy Iphone 6 plus-ra IMÁDOM.

Nem bántam meg. A samsung néha magátol vibrált meg ki kapcsolt foszforeszkált... STB.

Alapból egy full HD-s kijelzőt kapsz ami kibaxott gyönyörű.

Gyors, és az Apple mint forgalmazó eg csomó klassz appot is biztosít. INGYEN.

Vannak olyanok amikért fizetni kell de szerintem ha valaki ilyen telefont vesz az meg bírja engedni magának azt az árat. ;)

2015. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! :) márciusban lett 5S-em, egészen addig Samsung Galaxy Ace 2-m volt. teljesen más a kettő, de nyilván ezt nem kell sokáig ecsetelnem, hiszen két eltérő op.rendszerről beszélünk. ez az első iPhoneom, eddig mindig androidos telefonjaim voltak.

egyáltalán nem bántam meg a váltást, sokkal egyszerűbb magát a telefont használni, mint eddig az androidot valaha. persze emberfüggő, de én mindig utáltam a samsungban törölgetni a cuccaimat pár MB helyért 32GB-s kártyával... ehhez képest vígan elvagyok a 16gigás 5S-sel 2000 képpel és 300 zenével 20 alkalmazással stb. amúgy biztos én csináltam valamit rosszul, de ez most mindegy, ne menjünk bele:D

ami azt illeti nagyon sokáig kellett kísérleteznem az iTunes-szal, mire teljesen megértettem a használatát, szóval ebből a szempontból kényelmesebb volt az androidon ügyködni a dolgokkal. kisebb agygörcsökkel sikert produkáltam vele haha

szóval összefoglalva kényelmesebb az iPhone használata,én egyáltalán nem bántam meg a váltást!

szerintem az 5S és a 6 csak méretben tér el, semmilyen különbséget nem vesz észre egy átlagfelhasználó, de ez szubjektív vélemény :)

2015. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Személy szerint 3 ismerősöm is lecserélte az Iphonet, az egyik ebből egy nyomófombos Nokiára, méghozzá ingyen, csak vigyék. Én nem nyilatkozom, mert most állok telefonvásárlás előtt, meg mindig nem tudom milyen legyen.
2015. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!