Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone felhasznalok, titeket...

IPhone felhasznalok, titeket mennyire visel meg az hogy telefonotokkal nem tudtok atkuldeni semmit mas telefonra?

Figyelt kérdés
iPhone vasarlas elott allok..mar volt androidom,wp,egyiksem jott be,a kovetkezo egy iPhone 5S volna.Csak halottam hogy nem lehet kuldeni semmit:( Megszokhato?

2015. ápr. 11. 17:55
 1/6 anonim válasza:
100%
nekem nincs iphone-om, csak androidos, de azzal se küldözgetek semmit másik telefonokra, szóval nem csak hogy nem viselne meg, de észre se venném, ha nem mondanák
2015. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy hülyeség.

Kb mindent lehet neten küldeni csak BT-n nem. De ez kit érdekel? Még pár éve amikor nem volt mobilnetem és, akkor próbáltam meg droidról droidra küldeni bt-n, de akkor sem működött csak kínszenvedés volt az egész. Még 15 éve jó volt, mert akkor még nem voltak ilyen készülékek, de mára a BT-t max arra érdemes használni, hogy headsetet meg más perifériákat csatlakoztass a készülékhez.

2015. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,tehat akkor johet az 5S :)
2015. ápr. 11. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:

én is csatlakozok az előttem szólókhoz, főként az elsőhöz. már nagyon régen, talán egy 8-10 éve, még általános iskolában volt az, amikor egymásnak küldözgettünk vicces hangokat, na azóta én sosem használtam a bt-t. :D


hozzátartozik azért, hogy mostanában nemrég megszívtam, kíváncsi lettem volna, hogy milyen képet/videót csinál az iPhone 6, így media markt-os telóról próbáltam ki, viszont így ugye nem tudtam magamnak átküldeni, és mivel mégis demos telefonok, így nem lehet pl. e-mail fiókot megadni rajtuk, tehát ott sem tudtam magamnak elküldeni :D


nyilván ha nem demos telóról van szó, akkor meg tudtam volna oldani. :D

2015. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo a kompatibilitasi problemakra gondolt, amik igen, jelen vannak (nevjegyet pl nem tudsz csak iPhone-ra kuldeni - illetve tudsz masra is, csak megnyitni nem tudjak), de ezek tobb modon is athidalhato problemak, ugyhogy en ilyenek miatt nem aggodnek.
2015. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Droidos vagyok de en sem küldözgetek ugyh ha nem lenne a mobilban bt eszre sem vennem, mailon minden atmegy es sztem egyszerűbb is, ugyh nem viselne meg bt- s eszközöket sem hasznalok
2015. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!