Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megadtam a számom egy ilyen...

Megadtam a számom egy ilyen buta internetes oldalon, ezzel leállíthatom a drága sms-eket? (bővebben)

Figyelt kérdés

Jól kitoltam magammal, egy ilyesmi oldalnak megadtam a számom:


[link]


Szóval heti három 960 forintos sms-t fogok kapni... Ami ott van írva hogy a STOP szót elküldve 16060-as számra leállíthatom, az tényleg működik?


Segítsetek légyszi!!


2015. ápr. 14. 15:21
 1/7 Tengor ***** válasza:
100%

Sanszos, hogy pont a STOP szóval fizetnél elő a szolgáltatásra.

Menj be a szolgáltatódhoz és ott kapcsoltasd ki. Az a biztos!

2015. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:

Ezt bekaptad.

Szerintem az ilyenek nagyon elrejtik a lehetőséget, hogy visszalépj a szolgáltatástól.

Azért próbáld megkeresni a honlapjukon és lemondani, utána tiltasd le a számot a telefonodról bár másik számon akkor is próbálkoznak majd.

2015. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

T-mobilos vagyok egyébként, tehát ha holnap bemegyek az üzletbe és elmondom a problémám, akkor ők tudják tiltani ezt a "szolgáltatást"? Vajon ingyen csinálják?

És úgy is hogy nem az én nevemen van a teló (tesómén de nem akarok szólni hogy mit csináltam...)?

2015. ápr. 14. 15:27
 4/7 Trafó1 ***** válasza:

Még bezárni is alig engedi magát az oldal, no meg hollandia:-PPP

Azért próbáld meg a stop lehetőséget.

2015. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trafó1 ***** válasza:

Szólj neki mert szétrúgja a segged , észre fogja venni.

Így is szétrúgja, de legalább látja, hogy volt benned jó szándék.

2015. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:

A T-nél ingyen csinálták pár éve, nem gondolnám, hogy most kérnének érte pénzt.

A telefon tök mindegy kinek a nevén van, a SIM számít. Ha jól rémlik az én öcsém is az én nevemen lévő SIM-mel ment be és megcsinálták neki. Ez nem olyasmi, amivel vissza lehet élni, szóval nem hiszem, hogy nagyon foglalkoznának a tulajdoni kérdésekkel.

2015. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

Még annyi, hogy azzal, hogy megadtad a számod nem fizettél elő semmire, ezt nem is teheti meg az oldal technikailag sem. Neked kell interakcióba lépni velük (SMS v. visszahívás ).

Ezért írtam, hogy valószínűleg még nincs semmi, hanem a STOP szóval fogod magad előfizetni és akkor vonják le az első díjat.

2015. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!