Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megoldani ezeket a...

Hogy lehet megoldani ezeket a problémákat?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Minim van, és a tárhellyel van problémám. Néha kiírja hogy 40 megabájt a szabad tárhely, de néha már 10 MB körül van. Az egyik este még üzenetet se kaphattam, mert azt írta, hogy kevés a hely. Meg Állandóan lejön a legfrissebb Play Áruház. Most e kérdés kiírása előtt 37,41 Mb a szabad terület, de egy 664 kb-os alkalmazást nem töltött le, mert kevés volt neki a hely!! Milyen alkalmazás kell, hogy a Playről leszedett játékokat SD kártyára tegyem? És miért nagyobb néha a memória, és miért kisebb. És hogy lehet beállítani azt hogy ne jöjjön le a frissebb Play Áruház?

2015. ápr. 14. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Rootolás után át tudod helyezni az alkalmazásokat a memóriakártyára, ehhez persze át is kell pőarticionáld a kártyát:

[link]

A Link2sd arra is alkalmas, hogy a frissítést beleintegráld a rendszerbe, így az nem foglal plusz helyet.

2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy kell rootolni? milyen program kell hozzá?
2015. ápr. 15. 21:00
 3/7 A kérdező kommentje:
már unánanéztem de az sony xperia telefonra jó sztem
2015. ápr. 15. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
meg nem vállalnám be a rootolást
2015. ápr. 16. 21:49
 5/7 Norbi658441 ***** válasza:
a Play áruházba belehet állítani,hogy ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat,és szerintem a képeidet/zenéidet/videóidat telefonról tedd át SD kártsára,ezáltal szabadul fel némi hely.Szerintem azért van ez a memória tárhelyének változása,mert ugyebár,ha a RAM-od betelik,akkor a telefonra kezdi menteni az adatokat,amint bezársz vagy magátol a telefon bezár egy alkalmazást,kevesebb RAM fog kelleni neki,ezért nem fogja használi a telefon tárhelyét.A telefonod nem egy mai darab,ezért 100%,hogy a RAM-od mindíg betelik (Ezt a feladatkezelőben tudod megnézni).Viszont ha betelik a RAM,akkor a telefon is lelassul.Ezért kell az SD kártsádon minimum 5%-nyi helyet hagyni,hogy tudjon a telefon normálisan működni.
2015. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"meg nem vállalnám be a rootolást"


Mégis miért ne "vállalnád" be?


Félted,hogy elromlik? kb 1% esélyt adok arra,hogy elrontsd a telefonod vele, ráadásul nem egy mai darab a készülék. Lassan őskövület.

2015. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norbi658441 ***** válasza:
Én is rootoltam 3.2-ről a telefonom (Galaxy s plus) 4.3-ra és tisztára belassult,mellesleg nekem nem jön be ez a kinézet,nekem a Samsung touchwiz jön be,nemtudom miért.
2015. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!