Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 heeeelp. Víz nélkül...

LG G2 heeeelp. Víz nélkül "beázott"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.olyan gondom van,hogy ma fogta magát a telóm és nem éledt fel.délelőtt még tökéletesen működött,filmet néztem rajt.bevittem szervizbe ahol a srác azt mondta beázott.mutatta is a víz cseppeket.ahogy haladt rétegenként mindenhol vizes volt.azt mondta beázott...nem érte víz,biztos!!kinyitható tokban volt tartva éjjel,nappal.délelőtt is míg filmet néztem a hátuljára volt hajtva a tok eleje plusz öngyújtó volt alatta,hogy ne vízszintben legyen (írom ezt azért mert azt mondta lehet az asztalon volt víz,nem volt)

egy ideje már volt vele olyan gondom,hogy rettenetesen felmelegedett,kijelző,és hátlap is.volt,hogy a hátulja vizes lett,gondolom a műanyag tok miatt.ettől beázhatott? max erre tudok gondolni.elszíneződött benn az a vízjel is vagy minekhívják.fél óra alatt szervizben volt ,ultrahanggal szárítják.

rengeteget használom,nálam nem bír ki egy napot úgy,hogy ne kelljen este tölteni.lehet belül azért vizes mert annyira melegszik?így a gari ugyebár ugrott,de ha lehet attól,hogy forró a telefon akkor nem hagyom annyiban.

hozzáértők kérlek írjatok okosat.köszönöm


2015. ápr. 15. 22:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!