Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom képernyőjét tisztito...

Telefonom képernyőjét tisztitottam de lehet beázott, hogyan lehet eltuntetni a foltot?

Figyelt kérdés
Mint mindig kéz fertőtlenítővel takarítottam meg a képernyőjét de most egy sötét paca maradt a képernyőn. Száritani próbáltam már, lehet csak a folia alá ment be az alkohol vagy a képernyő alá? Valami megoldás a folt eltűntetésére? Sony M2

2015. febr. 21. 18:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Érzékelésével nincs semmi probléma
2015. febr. 21. 18:47
 2/10 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem a fólia alá.
2015. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2015. febr. 21. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Szedd le a foliat meg mindent amit lehet tokot, hatlapot stb.. Es tedd ra a futotestre hogy kiszaradjon.. Az en telom felig vizzel telt taskaba tocsogott mikor szetszettem folyt belolle a viz megtoroltem kiszaritottam es mukodik
2015. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tököt, foliat leszedtem, hajszaritoval szaritottam, mintha kicsit halvanyodott volna
2015. febr. 21. 19:37
 6/10 Clairvoyant ***** válasza:
Szerintem nem elázás... hajlítgasd meg egy kicsit, ha változik a folt mérete (esetleg bizonyos pozicióban eltűnik), akkor valamikor sikerült a telefont meghajtogatnod, így keletkezett a folt (abszolúte nem egyedi eset). "Szerencsére" ez a rossz tervezés miatt van, így a Sony vállalja a garanciális cserét.
2015. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Clairvoyant ***** válasza:
Kis kieg: ez akkor igaz főleg, ha majdnem pontosan a képernyő közepén jelentkezik, kicsit olajos, színes hatású.
2015. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, t-mobile szervízbe akkor díjmentesen történhet a megoldás? Vagy lehet addig próbálkozok hajlitgatni amíg nem tűnik el
2015. febr. 21. 20:09
 9/10 kunu lenke válasza:
Szia.Irány egy szerviz!!!
2015. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Clairvoyant ***** válasza:
Ha rövid időn belül nem tűnt el a folt, akkor sajnos a visszahajlítgatással sem fog. Arra nagyon figyelj, hogy leadáskor ne győzzenek meg arról, hogy ez bizony nem javítható garanciában (T-mobnál volt már rá példa, hogy egy-két ügyfél benyelte), ez igenis térítésmentes javítás (feltéve persze, hogy más fizikai jellegű meghibásodás - repedés, törés, panelhiba a hajlítás miatt - nem áll fenn!).
2015. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!