Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S Tegnap vki leöntötte...

S. O. S Tegnap vki leöntötte véletlen a mobilomat vmi vodkás löttyel, azóta furán viselkedik. Félek, h baja lett, mit tegyek? Vki ért ehhez?

Figyelt kérdés

sajnos egyből nem szedhettem szét mert fontos hívást vártam, megtöröltem már amennyire lehetett, utána magától kikapcsolt, folyamatosan kikapcsolt mikor visszakapcsolatam (muszáj volt!:S) ...aztán volt h folyamatosan rezgett sokszor egymás után, mint amikor üzenetet kapok....(rezgő módban volt).

utána sokkal kiírt vmit ,androidos figura jelent meg és vmi piros v fehér szöveg, fekete háttérrel, amit még sose láttam eddig, és vki azt mondta, aki megnézte h újra kell rakni...(nem tudom mi lehetett a szöveg) ezután gyorsan szétszedtem (kb 23.00 tegnap) és azóta szét van szedve: akksi ki, sim ki, memocard ki, hátlap le, ennyit tudtam tenni, nem akarom csavarhúzóval még jobban szétszedni (vagy kéne?)

Vki, aki ért ehhez, segítsen légyszíves! nagyon sürgős, teli van fontos adatokkal a telefon...legalább azt meg akarom menteni ,ha már mást nem tehetek:/ (jegyzetek, mind mobilra mentődtek, telszámok pedig már nem fértek simre igy egy ideje azok is a mobilra mentek...)

Rizses szárítás használ valóban? olvastam vhol...

a mobil amugy samsung galaxy mini


2015. ápr. 19. 12:06
 1/8 A kérdező kommentje:

még vmi: csakúgy kiírta azt is hogy tölt ,ilyet még sose tapasztaltam...

illetve, az idő is elállítódott rajta, ezek után szedtem szét

2015. ápr. 19. 12:09
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezt már elfelejtheted. Azzal, hogy nem kaptad szét azonnal, és bekapcsolgattad, kukáztad. A szoftverezés meg nem fog hardveres hibán segíteni.
2015. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe, ott szétszedik, és kitakarítják. És megmondják, hogy használható-e még, vagy vegyél újat.
2015. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"nem akarom csavarhúzóval még jobban szétszedni (vagy kéne?) "

Nem gond, addig is tocsog benne a cefre, az oxidáció később elvégzi a többit, ha a használat során esetleg még nem történt konkrét hardveres károsodás.

Az adataid pedig nem voltak fontosak, mert akkor minden meglenne a folyamatos online mentésben, google fiókban. Ez most szemét dolognak hangzik, de ezután gondod lesz rá.

2015. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kiszáritás előtt visszakapcsoltad, véglegesen tönkretetted, a javítása nem gazdaságos, mivel kb 8ezer körül van most a Mini ára.
2015. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
honnan tudom h mikor szárad ki?
2015. ápr. 19. 19:05
 7/8 A kérdező kommentje:
+azt nem sejti vki, h milyen hibaüzenetet írhatott ki?:S
2015. ápr. 19. 19:46
 8/8 A kérdező kommentje:
UPDATE: már tnap este bekacsoltam és teljesen jo volt:) annyi ,h bekapcs előtt megint ugy jelezte mintha töltene:S sztem annak a töltő résznek lett baja, így még eltettem tovább száradni.... nem merem sehova se csatlakoztatni emiatt (még)...
2015. ápr. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!