Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam a szüleimtől új telefon...

Kaptam a szüleimtől új telefont, de osztálytársaim szerint nagyon gáz. Milyet kérjek helyette?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy pocket a neve, meglátták a kezemben és kérdezték új telód van. Mondom igen, aztán elvették megnézni és visszaadták hogy ez aztán gáz ilyet csak kukába dobni jó. Elég elkeseredett voltam ezután. Tudtok menő telefont ami érintős és rá tudom beszélni szüleimet hogy olyat vegyenek?
2015. ápr. 22. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Az osztálytársaid gyökerek, én minimum kivertem volna a fogukat ezután, de eleve oda se adtam volna nekik a telefonom.

Sznob hülyegyerekek, felnőttkorukra jó életképtelenek lesznek.

2015. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne tedd, ne kérj cserét minden hülyegyerek alázására..

a szüleid örömmel adták, gondolom vettek volna menőbbet is, de úgy vélték egyelőre ez megteszi...ráadásul nem akarják ellopni.


ha katál volna egy iphone-t, vagy Sonit, vagy LG-t, akkor menő lennél?

ezek a jobb telók alsó hangon is százezernél kezdődnek...akkor jobb lenne a közérzeted? ugyanis a haveroknak foggalmuk sincs mit tudnak a csúcsgépek.


ha mégis kérsz, akkor a suliba pont jó egy LG G2 32Gb, vagy Sony Z1..esetleg egy új iphone.

2015. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Xard le! Majd amikor az osztálytársaid Ánjfón 6mega+ elitte edisön II. telóját "elkéri" egy falka cig...Rikardó,na akkor hálás leszel anyádnak! Mellesleg gondolom anyagi oka is van,hogy nem 200-ért vettek csúcsmobilt.
2015. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ne sértődj meg, de annak a telefonnak tényleg a kukában a helye. 15 ezer forintért használtan se kapsz normális érintőképernyős telefont (hacsak nem 3-4 éves modellről van szó, de azok már túl régiek).
2015. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tibusz0211 ***** válasza:

Szerintem is hallgass a korábbi hozzászólókra.

Sajnos az életben a sikerességet nem az határozza meg milyen telefonod van/lesz, bármennyire is szeretnék sokan ezt hinni.


Ha kizárólag szakmai szemmel nézzük, bármelyik telefont is vették volna, mindegyikkel ugyanazt tudnád csinálni.

Telefonálni lehet vele, üzenetet írni, facebook megy, kamera van, zenét lejátssza. Ennyi. A 200ezres is pont ugyanezt tudja, max több reklámban látod esténként a TV előtt.


Inkább szerezz egy jó csajt, aztán pont mindenki magasról tenni fog rá, hogy milyen telefonod van.


Fogd fel úgy a dolgot, hogy te sokkal menőbb vagy, mert egy ilyen telefonnal is meg tudod oldani a mindennapokat, a többiek meg gyökerek, mert ezt csak 10szer annyi pénzből sikerült nekik.

2015. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egy jó telefon, ez tény, de ne azt nézd, hanem azt, h a szüleid örömmel adták neked, ők keresték meg az árát, eléggé megsértődnének, ha visszaadnád.
2015. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolom a szüleidnek ere volt csak pénze és nem egy telefontol leszel menőbb elhiheted.
2015. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéniségeddel legyél menő, ne a telefonoddal
2015. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es,te is egy bunkó sznob hülyegyerek lehetsz... -.-
2015. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!