Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes férfiaknak néhány nő annyit ér, hogy eltűrik tőlük a megcsalást, hogy semmibe veszik őket, míg más nők csak annyit, hogy képesek a szemükbe hazudni és időnként levegőnek nézni?

Figyelt kérdés
Az első kategória miért ér többet?
2015. febr. 15. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

És a nőknél miért van ez? :D


A sármos, szexi, stílusos, menőarc csávónak megbocsátják ha megcsalja mert "kit érdekel ez is mutatja mekkora férfiállat" - és nekik mindent szabad az ágyban is amit csak ember kitalál...


Míg egy másik embernek már az orál sincs megadva, mert "egy gyökér" és ezért le kell húzni anyagilag az ágyban pedig mindennap SPH-ban kell részesíteni.

2015. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak a szex körül forog a világ...
2015. febr. 15. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az első típusú nők magasabban vannak azon a bizonyos ranglétrán.
2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi alapján?
2015. febr. 15. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi alapján osztályoz egy férfi?
2015. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem voltam még férfi. Külső...? Vagy mi?
2015. febr. 15. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van. Csak az számít. Az összes többi, hogy a nő intelligens, tanult, pénzes, rendes, jó humora van, kedves-e az a "nem árt" kategória, de egyáltalán nem döntő szempont.
2015. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!