Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Iphone 6, vagy a...

Megéri az Iphone 6, vagy a Huawei p8 is tud majd annyit?

Figyelt kérdés
A 2. még nem jött ki, tudom, de melyiket lenne érdemes megvenni? Vagy Lg G3? A Huaweinek 8Mpx-es az első, 13 a hátsó, meg a külseje tetszik. Tudom, hogy még kb 1 hónap, de várnék annyit. Ti melyiket vennétek?
2015. ápr. 26. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Minden megrágcsált alma termék túlárazott, nem igazán éri meg egyik se.
2015. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megapixeleket felejtsd el, annó egy "koszos" iPhone4-es szebb képeket csinált, mint egy Androidos "zászlóshajó". Szóval nem minden a felbontás. Az meg, hogy 8 megapixeles a front kamera, hát annak nem sok értelmét látom, csak bohóckodásra, meg "szelfizni" jó. Persze ha ez kell...


A p8 egyébként valóban szép, talán még szebb is, mint az iPhone6, csak kár, hogy Android fut rajta..


Csak az Apple logóért nem érdemes iPhone-t venni (mondom 5s tulajdonosként), ha a köré épített szolgáltatásokat (handoff, sms/hívás továbbítás laptopra/tabletre, photo cloud stb.) nem akarod, vagy nem tudod használni, akkor teljesen felesleges. Egyébként ez is oka szerintem annak, hogy sokan túlárazottnak tartják, mert azokat a funkcióit, amitől marha jó az egész, soha nem tudták kihasználni, és ezek nélkül valóban felesleges pénzkidobás, ráadásul ha valaki igazán "menő" szeretne lenni, arra nagyon-nagyon kevés egy telefon...

2015. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ahogy a kettes mondja.

nem az árcédulát kell nézni, hanem azt, hogy mire használnád, mi fontos neked. nekem is 5S-em van, 6ot nem vennék, mert annyival nem tud többet, de valóban sok olyan apróbb dolog van benne, ami miatt többet nyújt, mint a huawei, de a legfontosabb mégis az érték. a ascend p7 se olyan idős, mégis 50ezerért dobálják utánad. p8-cal is ez lenne. megvennéd ~120ezerért újonnan, és máris csak 60ért tudnád eladni, 1 év múlva meg már az is kérdéses, hogy hány hónapig fogod árulni...iPhone meg valószínűleg 2-3 év múlva is 1 héten belül jó áron elmegy. ez szerintem egy lényeges különbség.


a megapixelek pedig tényleg nem sokat árulnak el a kép minőségéről, csak a méretéről. az érzékelő mérete például máris többet mondana.

2015. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!