Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vélemény? Megéri...

Iphone 5s vélemény? Megéri megvenni 149.990 ft-ért?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni,már utána olvastam,meg van ismerősöm,akinek ilyen telefonja van. Mindenfelől csak jót hallok. Nem szeretem az iphone-okat,csak ez az,ami tetszik... vélemény? Megéri? Mennyiért vettétek?

2015. ápr. 27. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Én nekem is iphoneom van és szar mobil, ne ilyet vegyél, átverés az egész.


25F

2015. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
akkor inkabb iphone 6,ez tenyleg ossze rakott telefon,a kijelzoje,a hangszoroja,a kameraja,felse er a tobbi androidos szutyokkal,szoval az 5s is biztos jo,de nekem nem kene..
2015. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az iphone 6 meg a 6 plus sz.r. Minden videót végignéztem,mindenhol azt mondták,hogy nem éri meg. Annak az alakja se tetszik. Kint van a kamerája is...
2015. ápr. 27. 12:54
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

[link]

A korábbi modell, a Xiaomi Mi3 már 100 ezer forintért is kapható tudtommal, sokkal jobban jársz ezekkel a készülékekkel, nézd meg a műszaki paramétereket, és aztán az árakat. :) Csak akkor vegyél iPhonet, ha nagyon szükséged van az iOS-ra.

2015. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
150ért nem vennék 5s-t, ha iPhonet akarsz akkor gyűjts egy keveset és vegyél egy 6-ot, ha meg nem akkor egy Nexus-t ha jót akarsz magadnak (vagy WP-t)
2015. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
szerintem te életedben nem láttál iphone 6-ot,de én egy lejárt szart nem vennék,de vegyed csak az amúgy ronda 5s-t :D Mindenben jobb a 6,csak szólok,a kamerája meg 1mmrel van kint,szinte semmi.Vagy nincs pénzed ès leszarozod,az 5s nek meg mindenhol wifi bajat látam youtubeon meg ilyenek,szóval hagyuk mi a szar :D
2015. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Az iPhone-ok jó telefonok, bárki bármit mond. Az egyetlen nagy hibájuk az áruk, én nem adnék ki ennyi pénzt egy telefonért sem. De ha belefér a keretbe, szerintem az 5s még abszolut vállalható a 6-os mellett.


5-öst meg 5c-t már nem vennék 2015-ben.

2015. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kérdező.. ***** válasza:
21%
Inkább OnePlus One-t vegyél ami magasról veri az i6-t is.
2015. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez tetszik, nyugodtan vedd meg. :) Énis választhattam 6 és közötte, de inkább ezt választottam, mert nekem az túl nagy és ennek valahogy a kinézete is jobban tetszik. Mellékesen nemrég megválasztották a legszebb Iphone modellnek, ami szerintem igaz is, mert tényleg nagyon szép az összes színben. A kamerája tényleg kiáll picit, barátomnak 6 van és szerinte se éri meg, mert szinte ugyanaz a kettő. Nekem már pár hónapja megvan az 5s, és egyszer sem csalódtam benne, nagyon jó telefon. :) Amúgy nem lejárt telefon, a legtöbb embernél még ezt látom.
2015. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm. Rád fogok hallgatni.:)
2015. máj. 22. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!