Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérlek olvasd végig! Ez vajon...

Kérlek olvasd végig! Ez vajon igaz? Egy kétségbeesett anyuka

Figyelt kérdés
A lányomnak le van töltve az összes talkingos játék,és tegnap odajött hozzám. Hallotta Facebookon,hogy kering ezzel valamilyen kamerás dolog,ami veszélyes lehet rá nézve. Gyorsan utána is néztem... Hát nem nyugodtam meg. Én hiszékeny ember vagyok,de nem szoktam elhinni ezeket. De ez annyira valósnak tűnt. Kérlek ne írjatok sértő kommenteket, mert azzal nem haladok előre. Kérlek magyarázzátok meg és nyugtassatok le,ha ez nem igaz,mert mindennél jobban szeretem őt! Köszönöm!

2015. ápr. 28. 19:07
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Nemtudom igaz e vagy sem,de az én facebook-om is ezzel van tele,hogy mindenki ezt írja ki.személy szerint nem használom az alkalmazást,de :

[link]

ezekhez kér hozzáférést

2015. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"hozzaferest ker a kamerahoz"


Ugyan, mutasd már meg, légyszíves.


"Köszönöm! Kedves 7. Válaszoló! Annyit kértem,hogy ne sértegessetek úgy látom,ez nem sikerült."


Ha sértés az, hogy felhívom a figyelmed az elképesztő naivitásodra, ám legyen. Annak örülnék, nem csak én, ha megnéznéd a szótárban a szarkazmus leírását. Ettől eltekintve továbbra is pillanatok alatt találsz bárhol cáfolatot. Utánanéztél? Nem? Sejtettem.

2015. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
5%
Én letöltötem. Megkérdezte h mi a nevem,bekapcsolt a kamerám, és ezt irta ki:I need microphone access to hear you! (kérlek kapcsold be a mikrofont ,hogy haljalak. Meg személyes kérdéseket kérdezgetett. Letöröltem.
2015. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
5%

[link]

Ehez a google paly is hozzászólt.Tegnap találtam itt van pár link:

[link]

2015. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Már bocsánat, de ez eléggé hülyeség, hogy "Figyel a szemével"... Hogy figyelne pl.: olyat, akinek nincs első kamerája? Szerintem ez az egész nem igaz..
2015. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én ÉVEKIG játszottam vele és lám itt vagyok…
2015. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Annyira naívak vagytok...Ezen az egészen csak nevetni tudok....

Kezdjük azzal,hogy valamelyik hülye kitalálta ezeket a kamu sztorikat és elterjesztette, ezzel ingyen reklámot adott a játéknak! ;)

Alapjáraton egy ember nem lenne képes feltörni egy ilyen szervert, ha mégis akkor nyilvánvaló nem vállalná fel az arcát és nem rabolna el gyerekeket :D Mi lenne ebből a haszna? Feltör egy világhírű appot ,elrabol pár gyereket,majd sittre vágják...?! :D A macska szemében pedig nincs semmi sem! Sok buta ember csak oda képzeli.... Egyátalán nincs kamera a szemében,nem tud megfigyelni se semmi! A kutya se foglalkozik azzal amiket írsz magadról a macskának mert nem igazi emberrel chatelsz ,hanem robot :) aki ugyan tárolja az adatokat (mert ez a dolga) de semmit nem használ fel ellened!!! Tehát ne legyen senki se ennyire naív mert ez már nevetsèges....Viszont ez egy jó kis reklám lett a játéknak,így többen fogják letölteni mint törölni :)

2015. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Hát azt se mondom hogy igaz,azt sem hogy kamu de szerintem el3g érdekes hogy hozzáférést kér a kamerához és a fotók,médiaelemekhez :\
2015. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsó,egyszer turkáld meg véletlenszerűen az appokat a Play-on, meg fogsz lepődni, hogy mi mindenhez kérnek elérést. És lehet, hogy nincs bennük figyelő kisember.
2015. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Szerintem senki nem lepődik meg, ha közlöm, hogy Angelánk az App Store-ban a toplista 3. helyére került...:)
2015. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!