Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem egyszer a Talking...

Letöltöttem egyszer a Talking Angela nevezetü játékot, egyszer se nyitottam meg, nagyon félek (lent hogy miért) nem fog semmi se történni?

Figyelt kérdés
Most az a hír terjed az interneten hogy gyerekeket rabolnak azzal az alkalmazással, hogy a gyerekeket figyelik, ez igaz?

2015. máj. 1. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
rinyu norbinál ugyan ez volt 2hete találták meg a holtestét:(
2015. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kamu az egész, évről évre felröppen ez az álhír.. az a macska nem kérdez semmit, ugyanazt ismétli vissza amit te mondasz.
2015. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd a dátumot :))

[link]

2015. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D en olyan vagyok hogy hoszek az ijen sz@rságokba xdd de félek
2015. máj. 1. 22:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Hiszek az ilyen*
2015. máj. 1. 22:59
 6/11 A kérdező kommentje:

Amugy köszönöm a válaszokat.:)

Még valaki válasz?

2015. máj. 1. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, akkor mi a kérdés? Szard össze magad és szaladj le a pincéeb.
2015. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
97%

Most már kezd eléggé felidegesíteni ez az egész baromság....az még hihető,hogy rabolnak el gyerekeket.Na de az alkalmazáson keresztül? :D Ekkora baromságot.Meg hogy a macska szemében emberek vannak.Csak úgy hozzátenném,hogy szerencsétlen macska szemébe az 1D tagjait photoshop-olták be.....nevetséges.

És kérdező nem kell félni,és nem is kell takargatni az első kamerádat(ha van olyanod),mivel ez csak egy hülyeség.De ha ennyire félsz egy játéktól,akkor töröld le.Amúgy nekem le van töltve,én jókat szoktam vele beszélgetni.:DDDD

2015. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér annyit egy macskás játék hogy esetleg elraboljanak. Töröld ki!
2015. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hogyha megis hiszel benne akkor 3 dologtól nem bánt:

1. Kikapcsolod az elsökamerát

2. Kikapcsolod a mikrofont

3. Tudsz angolul

2015. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!