Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Ellopták a telefonomat a...

SOS! Ellopták a telefonomat a suliban. Mit tegyek? Rögtön letiltattuk a számot, mikor rájöttünk a lopásra. (Lent)

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem, hogy reggel betettem a táskámba,s később, a suliban, mikor a 6. óráról kicsöngettek, lementem ebédre, aztán vissza az osztályba a tasimért, de akkor már nem volt benne.Van tippem, hogy ki lehetett...

2015. máj. 8. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Rögtön kellett volna szólni ofőnek, amíg mindenki ott volt a suliban, most már fújhatod.
2015. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ezért nem kell táskában hagyni bármilyen értéket.Nem hiába mondják a tanárok mindig.Ha van tipped,hogy ki lehetett akkor derítsd ki,hogy tényleg ő volt.
2015. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
65%
de jó, hogy az én időmben még a kanyarban sem kellett senkinek mobiltelefonnal villogni az iskolában, nem is volt ilyen gondunk soha
2015. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, szerinted ha a táskájában volt, akkor villogni használta vagy mondjuk azért, hogy legyen nála bármi, ha gáz van?


amúgy meg hiába szól ofőnek, egyérszt bizonyíték nélkül ő sem gyanusítgathat, másrészt a suli nem szokott a behozott értékekért felelősséget vállalni. ha mondjuk valaki iskolán kívüli bejön, és egy jó nagy értéket eltulajdonít, mondjuk egy osztálynyi embertől, akkor esetleg foglalkoznak vele.


ettől függetlenül persze mondhatod ofőnek, és esetleg osztályfőnökin megemlíti, hogy feljelentést tettél.

volt nemrég itt egy kérdés, ott állítólag ez bevállt, igaz csak blöff volt, és nem tett feljelentést. persze ez attól is függ, milyen a suli/osztály...az idősebbeknél már nem feltétlenül működik, mert tudják nagyon jól, hogy rendőrség úgysem foglalkozik annyira vele...

2015. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
23%

3. vagyok

a villogást úgy értettem, hogy nem kellett minden tizenéves hülye gyereknek okos telefon, csak mert a másiknak is van

2015. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Drága 3. ! :melegen ajánlom , h ne "hülye tizenévesezz" le, mert semmi jogod hozzá...4/6: köszönöm a válaszod! :)
2015. máj. 8. 20:30
 8/21 A kérdező kommentje:
6/6: sony xperia sp
2015. máj. 8. 20:30
 9/21 kérdező.. ***** válasza:
6%
Akkor azért nem kár annyira.
2015. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát persze..egy 300€-os telefonért egyáltalán nem kár..xd
2015. máj. 9. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!