Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a nexus 6-rol?

Mi a véleményetek a nexus 6-rol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! érdekelne a véleményetek a fent említett telefonrol :) Tudom, hogy drága de kulsore nagyon tetszik és szerintem az egyik legbiztosabb android szoftveres telefon jelenleg a piacon (ismerem az iOS-t is szoval nem vagyok apple-ellenes :D)

Vannak valami hibái a telefonnak? érdemes szerintetek megvenni ?


2015. máj. 9. 20:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
am még arra megkérhetnélek, hogy irnál nekem a n5 hibáirol? :)
2015. máj. 9. 22:22
 12/19 A kérdező kommentje:
ahha :D meglátom még (kb május-junius korul tervezem venni a telefont szoval addig még dontok :D) lehet a végére egy OPO vagy egy OPT lesz a vége majd eldol :D addig még utánna nézek a telefonnak :D
2015. máj. 9. 22:25
 13/19 kérdező.. ***** válasza:

Hát ez szubjektív,mert nekem nagyon tetszik az N5.Nekem az N6 nem jön igazán.

Az N5 hibája az egyben legnagyobb is az az akksi.Nem túl acélos,de azért nem is szar.Egy erős közepes.1 napot kibír és 3-4 óra kijelzőidőt.Sokaknak a hangszóró hangzása sem tetszik,de ez is szubjektív.(nekem megfelel)A kamera elég jó képeket csinál(valaki szerint nem annyira,(szerintem nagyon jókat), persze aki profi fényképet akar az ne telefont vegyen.

Ennyi "hibája" van,ami nem mindenkinek jelent hibát.Például számomra tökéletesen megfelel.A OnePlus One azért jobb mert abban,szuper kamera és akksi van.Ennyivel jobb mindössze.

2015. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ahha... Hát nekem az aksi egy nagy kritérium a telonál a kamera annyira nem (nem vagyok "szelfib*zi", hogy egész nap fotozzam magam, max suliba használom tanuláskor :D na majd elválik :D koszi mindenképp a válaszokat :)
2015. máj. 9. 22:31
 15/19 kérdező.. ***** válasza:

Hát az OPO T-re még várni kell,mert valamikor ősszel jelenik meg,de én a helyedben mindenképp megvárnám,mert azt írják,hogy 100k körüli ft-ba fog kerülni ami elég durva lesz egy 2015-s csúcstelóhoz.Nem hiába hívják csak flagship killernek:D

De még kitudja mit hoz a következő nexus?Lehet annak is normális ára lesz mint az n5-nek volt és gyilkos lesz az is:)

2015. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát remélem :D
2015. máj. 9. 22:32
 17/19 anonim ***** válasza:
6# válaszoló jó nagy butaságot írt, hogy nem szabad xperia telefont venni, ugyanis 5db Z szériás telefon van a családban és mind az 5 tökéletesen működik. A kérdésre a válasz nagyon jó a nexus6, megéri megvenni mert nagyon gyors és szép.
2015. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszi, nekem is tetszik a Z2/Z3 mint formailag, mint szoftverileg :) koszonom a válaszod :)
2015. máj. 10. 00:46
 19/19 kérdező.. ***** válasza:
Nem írok butaságokat,de azt valljuk be,hogy az xperia sehol sincs a nexushoz képest.
2015. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!