Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 napja vettem egy Navon Mizu...

3 napja vettem egy Navon Mizu D402 telefont. Fel van töltve és nem értem, hogy miért kapcsol ki magától? Tegnap pl teljesen szét kellett szednem, hogy be tudjam kapcsolni. De ez csak a munkahelyemen fordul elő, itthon nem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy Navon
2015. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kontakthibás akksi, rossz akksi, vagy csak újra kell kalibrálni (mert rosszul írja ki a %-ot a telefon). Valami fájlt kell kitörölni hozzá, de van rá alkalmazás is Playen.

Ha nem javul a helyzet, szállíttasd vissza és kérd vissza a pénzed. 2 hét elállási jogod van, ha webshopból vetted.

2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Navon telefon téren nagyon gyenge.
2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos belenyúltál egy problémás, hibás darabba. Előttem szólókkal mindenkivel egyetértek, mert a navonról eddig én jót nem hallottam, kerülendő fajta. Én amit tennék: Telefon vissza, pénz vissza, vásárlás előtt pedig minimum egy mobilarénás leírást elolvasni a kiszemelt telefonról.
2015. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!