Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amióta a munkahelyemen megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a munkahelyemen megismertem egy nőt azóta teljesen elhidegültem a családomtól, szinte nem szeretek itthon lenni. Sajnos a "szerelmem" viszonzatlan és az is marad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal átlagosnak mondható a kapcsolatunk nem veszekszünk de talán pont ez ami hiányzik.

Ő is szóvátette, hogy fura vagyok mostanában.

Elmondjak neki mindent vagy mi legyen? 20 éve vagyunk együtt.


2013. szept. 23. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem majd elmúlik, én egyelőre várnék a beismeréssel..
2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, felejtsd el a viszonzatlan szerelmet, nem éri meg a semmiért dobni a családot. Gondolkozz!!!!
2013. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Túl tökéletes kapcsolat is unalmas lehet? Ezt akarod mondani? És beleszerettél másba. Sztem hagyd azt a másikat, és csinálj a feleségeddel olyanokat amit már régóta szeretnél csinálni. Beszélgess a pároddal! Jó jel, hogy Ő észre vette, hogy máshol jár az agyad, más vagy, szóval figyel rád. :)

25/N

2013. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a nőt. Beszélgess sokat a feleségeddel. Ha olyan a kettőtök kapcsolata, talán még ezt is meg tudjátok beszélni, és próbáljátok feldobni egy kicsit a kapcsolatotokat. Pszichológus, párterápia is szóba jöhet. 20 éves kapcsolatot nem érdemes egyből felrúgni. Mindenhol vannak mélypontok, lehet, hogy túl tudtok lépni rajta, és utána jobb lesz, mint korábban. Sok sikert.
2013. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 yuda ***** válasza:
82%

Megkönnyítem a helyzeted és gyártok még ilyen provokatív kérdést, ha neked elfogyna:


Amióta megismertem egy ffi-t, azóta elhidegültem a családomtól....sajnos a szerelem viszonzatlan maradt....


Amióta megismertem egy kutyát, azóta nem tudok ránézni a macskámra...sajnos az illető kutya kutyába sem vesz...


Amióta megláttam a kirakatban egy mosógépet, azóta az itthonit nem bírom.....sajnos a kirakatbeli mósógép nem nézett vissza....

40 éve vagyunk együtt, elmondjam neki?


Amióta leesett a vérnyomásom, azóta nem találom a vércukorszintemet.....mit gondoltok, felvegyem?


Amióta láttam, hogy nyúl viszi a puskát, azóta ébren forgolódom az ágyamban....mit gondoltok, beszéljek a nyúllal?

2013. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

hányszor teszed még fel ezt a kérdést?



egyébként meg gyáva vagy, mint a legtöbb ember.


unod a nődet, de lépni nem mersz, mert ki mosná különben a büdös alsóidat stb...?


meg is érdemled, hogy viszonzatlan maradjon a munkahelyi szerelmed. addig is, amíg kitalálod, hogy mi legyen, poshadj tovább.

2013. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is beleestem hasonló hibába(igaz nem vagyok házas és csak 1 évig voltunk együtt). én kiakartam volna várni mi lesz ebből, hátha egy kis fellángolás és ha elmúlik minden mehet a rendes kerékvágásban, de előbb kitudódott a dolog, hogy más tetszik.


csináljatok a feleségeddel olyat amit amúgy nem csinálnátok(pl egy hétvége kettesben valahol vidéken, esetleg tandemugrás stb) és beszélgessetek sokat, mert nálunk ez volt a baj, hogy képtelen voltam beszélni az érzéseimről.

2013. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
20 éve vagytok együtt.Ez azt jelenti, hogy 40.....50-es vagy. Gyakori a kapuzárási pánik. Ellentétben az eddigiekkel én azt javasolom, hogy hagyd a családot, loholj a friss hus után. Hátha összejön még életedben egy jo kis numera. Megéri. NEM?????
2013. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez tényleg így van ,a helyedben nagyon szégyellném magam ! Képes lennél felrúgni 20 évet ??? Tettél -e valamit ,hogy a házasságod jobb legyen ,legyen benne tűz ? De tudod mit ,mondd el a feleségednek ,döntsön ő ,hogy szeretné e az elkövetkező 20 évet is veled tölteni ,vagy ad esélyt arra ,hogy még boldog legyen az életben egy olyan emberrel ,aki megbecsüli ,nem más nőkről ábrándozik .
2013. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!