Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amióta a munkahelyemen megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a munkahelyemen megismertem egy férfit azóta teljesen elhidegültem a családomtól, szinte nem szeretek itthon lenni. Sajnos a "szerelmem" viszonzatlan és az is marad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal átlagosnak mondható a kapcsolatunk nem veszekszünk de talán pont ez ami hiányzik.

Ő is szóvátette, hogy fura vagyok mostanában.

Elmondjak neki mindent vagy mi legyen? 20 éve vagyunk együtt.


2013. szept. 4. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne mondj el semmit. Ez az egész csak az újdonság erejével hat rád, nem fog sokáig tartani, főleg ha viszonzatlan! Ne legyél bolond, hogy felrúgod a családodat
2013. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondj el a férjednek, hogy szeretnéd kicsit feldobbni a házasságot. Azt, hogy romantikára vágysz. Kizokkeni a megszokott mókuskerékbol.

20 év az sok ido.

Mikor voltatok kettesben utoljára? Mikor utaztatok el egy hétvégére gyerek nélkul?

Én nem rugnám fel egy ilyen miatt a házasságot.

2013. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak annyi lenne a kérdésem,első kettő,ha egy pasi rakná ki ezt a kérdést így:



"a munkahelyemen megismertem egy nőt azóta teljesen elhidegültem a családomtól, szinte nem szeretek itthon lenni."


Akkor miért van az,hogy sokkal durvább válaszokat kapna,a lélek simogatás helyett?

Pontozzatok le,kövezzetek meg,de én itt ezt tapasztalom!

2013. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amennyire csak lehet kerüld a szóban forgó munkatársadat és minél előbb felejtsd el. Pláne hogy nem viszonozta az érzelmeidet.

Inkább koncentrálj a párkapcsolatodra, a családodra. 20 év után szinte törvényszerű, hogy ellaposodik egy kapcsolat, fel kell hát dobni kicsit. Szervezz közös programokat, készíts neki meglepetést, vigyél bele egy kis romantikát, érdeklődj jobban a dolgai felől, legyél kedvesebb. Észre fogja venni a változást, értékelni fogja és viszonozza majd. Ha mégsem megy neki magától, akkor vezesd rá erre, vagy konkrétan beszéljétek át. Ha felpezsdültök egy kicsit, akkor emlékezni se fogsz arra, hogy valaha más is eszedbe jutott...

Ja, és szerintem ezt nem kell elmondanod a párodnak konkrétan, inkább csak a beszélgetés közben említsd meg neki azt is, hogy észrevetted magadon, hogy felfigyelsz a férfiakra általában, ami régen nem fordult elő veled, ezért szeretnéd ha kicsit jobban odafigyelne rád, törődne veled, hogy ilyen ne legyen. Vagy ilyesmi... :)

2013. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as,jó kérdés.

A nőnek szabad egész nap,és az ágyban is a munkatársra gondolnia.

A férfinak 24 órán át csak a feleségére szabad gondolnia.Ha csak ránéz a szomszéd macskájára már karóba húzzák.

Ilyen az élet.

2013. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a férjed a hibás, mert elhanyagolt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Hidd el, semmi jóra nem vezetne egy munkahelyi liezon. Így, meg, hogy viszonzatlan vonzalomról van szó, pláne. Amit nem tudnak az nem fáj, te meg egy-kettőre túlleszel rajta.
2013. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!