Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az okos telefonom,...

Elromlott az okos telefonom, és itthon csak egy nokia e51 van. Nagyon ciki, ha ezzel megyek gimibe?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 13:13
1 2
 11/20 Zakathol ***** válasza:
90%
Ez már trollgyanús gyerekek...
2015. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Minden kérdés alatt akad egy hozzád hasonló nagyokos, aki benyögi, hogy troll. -.-
2015. máj. 16. 15:03
 13/20 A kérdező kommentje:

"Eszméletlen ciki, szerintem akaszd fel magad.

Or go, get a life.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad."

Ez 100 százalékban hasznos? Ez egy troll válasz. De téged nem zavart, szerinted a kérdésem troll. Logikus.

2015. máj. 16. 15:05
 14/20 kérdező.. ***** válasza:
100%
Akkor bírd ki ezt a megterhelő dolgot,aztán majd vagánykodhatsz tovább ha visszakaptad a telód.
2015. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mint kérdező...remélem jól kiröhögnek majd ha meglátnak...de komolyan :D
2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Zakathol ***** válasza:
100%

Azt elfelejted, hogy kaptál egy rakás normális választ is.

Nem a kérdésed a troll, hanem az értékelhető válaszok ignorálása és a további vinnyogásod.

2015. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy szervízbe viszed...

Nos mi lenne, ha addig nem vinnél magaddal be semmilyen telefont?

Szerintem nem halnál bele.

Próbáld ki!

2015. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Én voltam aki azt írta, hogy "go, get a life" és megnyugtatlak, nem trollkodtam. Ezt gondolom azokról, akik ilyen szinte ragaszkodnak egy tárgyhoz, és ilyen szinten függnek mások véleményétől. Szard már le, hogy mit gondolnak mások... Ja, hogy menő okostelefon nélkül nem te leszel a suli legfaszábbja, csak egy senki leszel? Az egy telefonon múlik? Nagyobb gondod ne legyen az életben...
2015. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Zakathol ***** válasza:
100%
Az előző válaszolót még annyival egészíteném ki, hogy ha egy szarabb telefonnal nem te vagy a menő a suliban, akkor az a szomorú hírem van, hogy egyébként sem vagy az... :(
2015. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egy szabály nagyon fontos! még véletlenül se kezdj el rohangálni és magadat sajnáltatni, világgá kürtölni, hogy neked ezzel a szar telóval kell megelégedni! legyél természetes és csak akkor hozd fel a témát ha nagyon kérdezik vagy csesztetnek vele.
2015. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!