Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy az iOS nem fog...

Az igaz, hogy az iOS nem fog belassulni és laggolni egy idő után úgy, mint az Android?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
34%

"Pl. Android egy idő után magától, minden frissítés nélkül belassul."


Aki félhülye az androidhoz, az vegyen ájfónt és feljut a menyországba :)

2015. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 kérdező.. ***** válasza:
6%

Ha rendes stock androidos telefont veszel,akkor az nem fog belassulni soha.Például Nexusok/OnePlus/Motorolák nem fognak belassulni még frissítések után sem.

De a samsung,sony,lg sem fog belassulni ha odafigyelsz miket raksz rá.

2015. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
48%

jajj, hagyjuk már ezt a "aki félhülye az androidhoz" dolgot. ha végre beismerné az ember, hogy az android rendszer működési elve miatt hosszútávú használat után igen is azt eredményezi, hogy belassul. mivel az iOS-en nincs valós multitasking, jó, hogy nem fog belassulni, akárhogy használod, illetve a gyorsítótárazás is hasonlóan működik...ha kell a rendszernek ott hely, akkor intézkedik.

valaki ezt hülyebiztosságnak nevezi, én kényelmi funkciónak.

egy telefont használni tudjak már, ne állandóan piszkáljak, zárjam be a felesleges alkalmazásokat, tartsam karban a cache-t 2 havonta stb. pláne igaz ez, ha egy jó drága telefonról beszélünk. de a 7es is jó...csinálj factory resetet, az mindent megold...:D hát igen...az biztos...nekem még soha nem kellett sem iPad-emen, sem iPhone-omon restore-t csinálni...kivéve egyszer, amikor kipróbáltam egy időre a jailbreak-et, és utána vissza raktam gyárira, de ennyi...:D

2015. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Mellesleg baszottul nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire élteted ezt a fos Androidot, feltettem egy kérdést, arra válaszolj léci. (Persze már tárgytalan, tudom a választ). Viszont a factory reset-es válaszolónak köszönöm. Úgy értem, tényleg hasznos infó volt, az előző hozzászólásommal nem akartam kötekedni, csak kb. úgy adtad elő, hogy mintha ennek így kéne lennie, ezért akadtam ki kicsit.:)
2015. máj. 17. 12:08
 15/61 kérdező.. ***** válasza:
31%

Feltetted a kérdést és mindenki válaszolt normálisan az igazat.Ha te ennyire ios fanboy vagy és tudod a választ akkor minek tetted fel a kérdést?

Mindkét rendszer befog lassulni,főleg az IOS mert azt ha frissíted többé nem rakod vissza rá a régi gyors rendszert mint az androidnál,ha nem tetszik az új visszatérhetsz a régire.

2015. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
4%

Imádom amikor valaki vesz egy 30 000 ftos android telót majd arról fröcsög hogy mennyire putri az android.

iOS be szaggat, lefagy, plusz minden fizetős rajta meg alapból drágább telók.

2015. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Nem. Volt sok haszontalan válasz is... mindenki normálisan? Szerintem ez sem igaz, de mindegy. Hogy minek teszem fel, ha tudom? Mert most tudtam meg?:) Mellesleg nem vagyok iOS fanboy... nem szeretem az iOS-t, mert vannak hátrányai, amik nem feltétlen kompenzálják az előnyeit. De jobban szeretem, mint az Androidot... és akkor már egyből iOS fanboy vagyok? Hát jó...
2015. máj. 17. 12:15
 18/61 A kérdező kommentje:
Hát ha neked anno a Galaxy S3 30Ft-os fos volt... hát oké:) Egyébként igen, próbáltam Nexus-t, aláírom, azon tényleg stabilan fut... De emberek, miért nem lehet elfogadni, hogy a másiknak mi tetszik? Nekem ez tetszik, kész... ÉN is elfogadNÁM, hogy ti Androidosok vagytok, de ti kezdtétek ezt az egészet, akkor én miért tiszteljem?
2015. máj. 17. 12:19
 19/61 kérdező.. ***** válasza:
Hát a megnyilvánulásod nagyon arra utalt,hogy te már eldöntötted a választ mielőtt felraktad a kérdést,de mindegy.Ha ideges vagy nem itt kell levezetni.Vedd az 5s-t akkor,de nem lesz jobb semmivel mint egy jó androidos.
2015. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 kérdező.. ***** válasza:
41%
Igen valóban fos samsungod volt,úgy hogy már le is írtad az androidot mert megvetted a legrosszabb androidos márkát.Vegyél nexust és akkor megtudod milyen az android.
2015. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!