Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy az iOS nem fog...

Az igaz, hogy az iOS nem fog belassulni és laggolni egy idő után úgy, mint az Android?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Nem elfogultság, ez tény. Na de nézzük reálisan:

iPhone: rossz ár érték arány, zárt rendszer. De nagyon jó optimalizáció, nagyon gyors, stabil és ugye nincs tényleges multi-tasking, ami szerintem plusz pont.

Android: Lassabb, rossz optimalizáció, tényleges multi-tasking, putri Google Play, idő után belassul. De nyílt rendszer, és jobban személyreszabható, jobb ár érték arány.


Őszintén valljuk be, sokkal kellemesebb használni az iOS-t. Igen, vannak hátrányai, de kevesebb, mint az Androidnak. Van, aki szerint kompenzálja, hogy nagyon nyitott, de szerintem nem, nekem sokkal fontosabb, hogy normálisan és kellemesen tudjak használni egy telefont, akár 4-5 évig is. Ne értsd félre, mint leírtam, tudom, hogy Nexus-on jól van optimalizálva, és sokkal jobban megéri, mint egy iPhone, de attól, hogy jobban megéri, még nem lesz jobb SZERINTEM. De nem akarok vitatkozni, bocsánat mindenkitől, én megértem, ha valakinek az Android jön be, de senki ne jöjjön azzal, hogy az iOS sz* r...

2015. máj. 28. 20:42
 52/61 A kérdező kommentje:
Egyébként írtad, hogy az 5s-től felfele. Ez sem igaz, az 6-ban semmi újítás nincs, csak nagyobb méret, és emiatt erősebb hardware... de még az 5s is annyira erős, hogy a jelenleg legfrissebb iOS nem tudja kihasználni.
2015. máj. 28. 20:45
 53/61 kérdező.. ***** válasza:

Nem szar az IOS,de egy jobb androidos akkor is jobban megéri.Látom nem érted,hogy azok az androidos telefonok amik laggolnak,lassúak,fagynak stb. azok azért ilyenek mert szarik a gyártó optimalizálni.NEM AZ ANDROID SZAR,hanem a GYÁRTÓ.Az eredeti valódi androidot a google szépen optimalizálja.Nem számítsuk egy kalap alá a samsungot és a nexust,oneplust,motorolát és xiaomit amik inkább számítanak valódi androidosnak amik versenybe szállnak/szállhatnak az IOS-al.

Tegyük fel ha az IOS is nyílt rendszer lenne és használhatja a például a samsung,sony,lg is az IOS-t és ugyanúgy fagyna az ő telefonjukon mint az android.Akkor is az IOS-t szidnád?Amikor az apple telefonokon jól fut?

2015. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Ezt értem, és ezt eddig is tudtam. Egyébként lehetm hogy akkor az iOS-t szidnám. Egyébként írtam, hogy jobban megéri venni egy Nexust. De ha valakivel vagy valamivel folyton rossz tapasztalatod van, akkor utána akaratlanul is megutálod... Szeretném előre leszögezni, hogy nem vagyok rasszista, de muszáj megint egy hasonlattal élnem. Ha nem tudom már hanyadjára lop tőled egy bizonyos barnább bőrű rasszból tartozó ember, akkor akaratlanul is megutálod az egész "fajt", hiába tudod, hogy van köztük ugyanolyan értékes és jó ember...
2015. máj. 28. 20:59
 55/61 A kérdező kommentje:
Bocs, még annyit, hogy attól, hogy jobban megéri a Nexus, és megközelítőleg van olyan jó, mint egy iPhone, attól még nem jobb.
2015. máj. 28. 21:02
 56/61 anonim ***** válasza:
jo, igazad van amugy a 6 tenyleg egy nagy parasztvakitas volt... az en velemenyem szerint :D latom azert jol latod a dolgokat viszont egy pl nexus vs iphone mar, tok szubjektiv dolog velemenyem szerint... hogy kinek melyik jon be, mire van igenye :D egyebkent a wp pedig eselyes ellenfele is lehet az iosnak par even belul ha a win10et jol talaljak el, es a fejlesztok is kedvet kapnak tobb programot irni ra...hogy mar csak a harmadik oprendszert is szobahozzam :D
2015. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 kérdező.. ***** válasza:

Na a hasonlatoddal most egyetértek:D

Megutálod,de ha jó tapasztalatot szerzel akkor pedig megszereted,csak sajnos sok átlag ember ezt nem tudja,mivel van számára 3 márka amit ismer(samsung,sony,lg) és azt hiszik,hogy amit az android nyújt azokon a telefonokon már más jobb nem létezik.Ez van sajnos,de szerencsére mit tudjuk,hogy melyik a jó és melyik a nem.

2015. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Windows Phone igazából elég jó, ha a Microsoft nem b* szakodna az alkalmazásokkal, akkor most lehet Lumia 930-am lenne:)
2015. máj. 28. 21:24
 59/61 anonim ***** válasza:
mostanaban javulast velek felfedezni am alkalmazasok teren. egyre tobb app jon ki vegre wpre is pedig meg a win10 sincs kint.A kovetkezo telefonvasarlasomnal meghatarozo lesz hogy milyenre sikerul. Vedtem itt a droidot kicsit de nekem is lumia 535om van, es nagyon nem bantam meg hogy ezt vettem, mivel nem volt csak 30ezres keretem kb. Sosem fagyott le, nem hagyott cserben,a kijelzoje igaz nem tul szep de ennyiert nem is varok el jobbat, es karpotol a stabilitasa teljes mertekben. Es igen, egy zart rendszer mint a wp vagy az ios mindig is egy lepessel elorebb lesz az androidtol, ez viszont teny.
2015. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:
A WP nagyon jó. Ha belegondolsz, hogy ha normálisan lesz rá minden app, akkor gyakorlatilag a legjobb OS lenne. Jól optimalizált, jó ár érték arány, stabil, meg elég sokat is tudnak, pl. a Lumia 930-nak van a leggyönyörűbb kijelzője (szerintem), a legjobb kamerája... k* rva jól járna a Microsoft ha valahogy ösztönöznék ezt az egész appos cuccosdit.
2015. máj. 28. 22:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!